Biokat´s Diamond Care Vet Line Attracting & Calming - 10 l

Biokat´s Diamond Care Vet Line Attracting & Calming - 10 l

9.99 €

Toto si zamilujete: čo nám vyrába Biokat's - tento hit zaobstaráte v sezónne zľave za 9.99 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 45 EUR. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Značka: 
SKU: 4002064613802
Do obchodu

Popis

Biokat's

Dnes sme vybrali: od značky Biokat's - tento artikel odporúčame za takmer veľkoobchodnú cenu 9.99 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 45 EUR. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Biokat´s Diamond Care Attracting Calming - stres môže mať veľa príčin a prejavov. U Vašej mačky môže stres napríklad viesť k tomu, že prestane používať toaletu. V takom prípade môže pomôcť stelivo Biokat´s Diamond Care Attracting Calming. Jedná sa o jemné hrudkujúce stelivo s prenášačom pachov, ktorý je špecifický pre mačky a ktorý má na mnoho mačiek príťažlivé a upokojujúce účinky. Aj pri mladých mačkách, ktoré sa ešte len musia naučiť toaletu používať, je stelivo pre mačky od Biokat’s správnou voľbou. Stelivo je vyrobené z betonitu a vytvára ploché, pevné hrudky, ktoré možno ľahko vybrať lopatkou. Produkt takmer nevytvára prach, vďaka čomu je vhodný aj pre malých citlivých tigríkov. Biokat´s Diamond Care Attracting Calming obsahuje prírodné aktívne uhlie, ktoré je vyrábané zo škrupiniek kokosových orechov a ktoré spoľahlivo absorbuje zápachy. Biokat´s Diamond Care Attracting Calming v prehľade: Jemné hrudkujúce stelivo pre mačacie toalety 100% Bentonit S prenášačom pachov špecifickým pre mačky: pôsobí na mnoho mačiek upokojujúcim spôsobom, môže Vašej mačke pomôcť v stresových situáciách, aby našla toaletu Čistota: prenášač môže pomôcť mladým mačkám, aby si zvykli na používanie toalety Silné viazanie pachov: obsahuje prírodné aktívne uhlie z kokosových škrupiniek, ktoré viažu zápachy 99% bezprašné: vhodné aj pre citlivé mačky Pevné a ploché hrudky: dajú sa ľahko vybrať pre jednoduché čistenie mačacej toalety Enormná výdatnosť: až 54 dní Odporúčané mnohými veterinármi

za cenu 9.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce