Biokat's DIAMOND CARE MultiCat Fresh - výhodné balenie 2 x 8 l

Biokat's DIAMOND CARE MultiCat Fresh - výhodné balenie 2 x 8 l

9.19 €

Tradičný bestseller, od výrobcu Biokat's - tento hit môžete zaobstarať za úžasnú cenu 15.99 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 45 euro. Neplaťte inde viac než musíte.

Značka: 
SKU: 4002064613475
Do obchodu

Popis

Biokat's

Neodoláte: od výrobcu Biokat's - tento hit získate s VIP zľavou pre každého za 15.99 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad štyridsať päť eur. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

V domácnosti s väčším počtom mačiek je dôležité používať kvalitné účinné stelivo, aby sa ľudia i zvieratá cítili dobre. Biokat´s DIAMOND CARE Multicat Fresh je hrudkujúce, inovačné stelivo z prírodného ílu, určené špeciálne pre domácnosti s väčším počtom mačiek. Obsahuje aktívne uhlie pre účinné vstrebávanie pachov a vysokou savosť. To sa získava z obnoviteľnej suroviny - kokosovej škrupiny. Aktívne uhlie je vysoko porézne uhlíkové teleso s enormným vnútorným povrchom, jeden gram aktívneho uhlia zaujíma cca 1.000 qm povrchu. 2v1 Fresh Lock formule kombinuje 100% prírodné aktívne uhlie a AromaProtect formuli. Vďaka tomu sú vstrebávané nepríjemné pachy a dominuje čerstvá vôňa, ktorá šíri modré perly v stelive. Podstielka s jemnými zrnami je bezprašná a pri kontakte s tekutinou tvorí ploché hrudky, ktoré vstrebávajú pachy a moč. Stelivo je vyrábané mikro procesom, tzn., že zrna sú vytvorené tak, aby tvar, hĺbka i pevnosť hrudiek boli rovnomerné. Podstielka je zložená zo 100% prírodného ílu a pochádza z kontrolovaných ekologických nemeckých lomov. Prednosti podstielky Biokat´s DIAMOND CARE MultiCat Fresh: Kvalitná podstielka špeciálne pre domácnosti s väčším počtom mačiek AromaProtect Formule: uzatvára nepríjemné pachy a navodzuje sviežu vôňu Aktívne uhlie: účinné vstrebávanie pachov a vysoká savosť Tvorí ploché hrudky Výhradne z prírodného ílu z kontrolovaných nemeckých povrchových lomov Veľmi jemné zrná, bezprašná - vhodné i pre citlivé mačky Veľmi dlhá trvanlivosť: až 44 dní Príjemná vôňa: permanentný pocit sviežosti vďaka jemnej vôni bavlníka Vyrobené v Nemecku: garantovaná výroba v Nemecku

za cenu 15.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce