Biokat´s Classic Fresh 3 v 1 - 18 L

Biokat´s Classic Fresh 3 v 1 - 18 L

9.99 €

Nie je prečo váhať, od popredného výrobcu Biokat's - tento artikel objednávajte po zlacnenie za 9.99 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 45€. Neplaťte inde viac než musíte.

Značka: 
SKU: 4002064613796
Do obchodu

Popis

Biokat's

Veľmi obľúbený produkt s preslávenou značkou Biokat's - tento hit získate v akcii za 9.99 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 45€. Neplaťte inde viac než musíte.

Biokat’s Classic Fresh 3 v 1 dopadol v testovaných kategóriách zápach a hrudkovitosť veľmi dobre. Produkt kombinuje najvyššiu kvalitu a najdôležitejšie vlastnosti produktu. Podstielka sa skladá z troch rôznych veľkostí piesku. Vďaka tejto kombinácii veľkostí je dosiahnutá perfektná savosť, pohlcovanie zápachu a tvorenie pevných hrudiek. Prednosti steliva Biokat´s Classic Fresh 3 v 1: Hrudkujúce stelivo s tromi rôznymi veľkosťami zŕn: veľké zrná absorbujú vďaka veľkým pórom vlhkosť a pachy stredne veľké zrná majú ideálnu veľkosť a zaplňujú tak medzery medzi veľkými a malými zrnkami a tvoria pevné hrudky malé zrná predlžujú trvanlivosť, alebo sa ideálne rozmiestnia medzi veľké a stredne veľké zrná AromaProtect formula: uzatvára nepríjemné pachy a aktivuje vônu Vysoký komfort a hygiena: nedochádza k vynášeniu steliva z toalety, pretože sa zrná nelepia na labky Vydrží až 32 dní Príjemná vôňa: permanentný pocit sviežosti vďaka príjemnej jarnej vôni Vyrobené v Nemecku: garancia nemeckej výroby

za cenu 9.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce