Biokat's Classic 3in1 - výhodné balenie 2 x 10 l

Biokat's Classic 3in1 - výhodné balenie 2 x 10 l

6.79 €

Spokojnosť prinášajúci od originálneho výrobcu Biokat's - tento tovar si môžete objednať za úžasnú cenu 11.99 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad štyridsať päť eur. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Značka: 
SKU: 4002064615752
Do obchodu

Popis

Biokat's

Hit poslednej doby, od Biokat's - tento produkt dodávame v hustej akciu za 11.99 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 45 EUR. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Biokat's Classic 3v1 je hrudkujúce stelivo pre mačky zložené z troch rôznych veľkostí stelivových kryštálikov. Táto jedinečná kombinácia steliva napomáha pri rýchlom viazaní zápachu, vykazuje lepšie hrudkovacie vlastnosti a zvyšuje efektivitu. Biokats Classic 3in1 hrudkujúce stelivo kombinuje veľké, stredné a malé kryštáliky steliva. Veľké kryštály majú na sebe obzvlášť veľké póry a nasávajú tým pádom lepšie vlhkosť i zápach ako huba. Stredne veľké kryštály tvoria skutočne pevné hrudky, pretože majú ideálnu veľkosť na to, aby vyplnili priestor medzi veľkými a malými kryštálmi. Malé kryštáliky potom zvyšujú celkovú efektivitu steliva, nakoľko sa rozptýlia v priestore a dopĺňajú výkonnosť veľkých a stredných kryštálov. Biokat´s Classic Fresh 3v1 má i ďalšie výhody: vďaka špeciálnym kryštálom sa nezachytáva na labkách Vášho miláčika a zabraňuje tak teda roznášaniu steliva mimo toaletu. Toto stelivo pre mačku je 100% prírodné a pochádza z kontrolovaného a ekologického výkopu v Nemecku. Biokat´s Classic Fresh 3v1 – prehľad: Stelivo s 3 rôznymi veľkosťami kryštálov: Veľké zrná sa postarajú vďaka extra veľkým pórom o maximálnu savosť a pohlcovanie pachu Stredne veľké zrná majú ideálnu veľkosť na vyplnenie priestoru medzi veľkými a malými kryštálmi a vďaka nim sú hrudky obzvlášť pevné Malé zrná zvyšujú efektivitu, pretože sa skvele rozptýlia po celej ploche steliva Koniec trúsenia steliva mimo toaletu, pretože sa kryštáliky neprichytávajú na labky Vášho miláčika Vydrží až 32 dní Bez vône: prepožičiava toalete sviežosť a hygienu bez vlastnej výraznej arómy Vyrobené v Nemecku: garantovaný nemecký pôvod

za cenu 11.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce