beaphar Lactol mlieko pre šteňatá - 500 g

beaphar Lactol mlieko pre šteňatá - 500 g

37.99 €

Prvotriedný od populárnej značky beaphar - tento produkt predávame s unikátnou zľavou za 13.99 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Pri objednávke nad 45 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Značka: 
SKU: 8711231151929
Do obchodu

Popis

beaphar

Jasný hit, od originálneho výrobcu beaphar - tento tovar si môžete zaobstarať v bombastické akcii za 13.99 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Pri objednávke nad 45 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Urobte si radosť.

Beaphar Lactol mlieko pre šteňatá môže uľahčiť starosť o malé šteňatá, čo je krásna činnosť, ktorá ale tiež vyžaduje veľa zodpovednosti. Mlieko pre šteňatá beaphar Lactol bolo vytvorené ako plnohodnotná náhrada materského mlieka, ktorá podporuje šteňatá v prvej fáze ich psieho života.  Mlieko pre šteňatá získava vďaka špeciálnemu šetrnému výrobnému procesu plnohodnotný ultrafiltrovaný mliečny proteín. To zaručuje optimálnu koncentráciu bielkovín s ideálnym pomerom aminokyselín. Dodatočne zostáva zachovaný obsah molekúl imunoglobulínu. Vďaka tomu môže byť podporený rast a prirodzená obranyschopnosť Vašich malých psov. Esenciálne mastné kyseliny omega 3 DHA (prirodzená zložka materského mlieka) môžu mať pozitívny vplyv na rozvoj kognitívnych funkcií šteňat. beaphar Lactol mlieko pre šteňatá v prehľade:   Úplná náhrada materského mlieka pre šteňatá bez matky od narodenia po odstavení Vhodné aj pre gravidné a dojčiace feny a pre staršie, slabé psy alebo ako príkrm pri veľkom počte šteňat Vysoký obsah bielkovín 24%: podporuje zdravý rast S biotínom: podporuje lesklú, peknú srsť a zdravú kožu Ultrafiltrovaný mliečny proteín: špeciálny výrobný proces pre excelentnú koncentráciu bielkovín, ponúka silne optimalizovaný profil aminokyselín Odparovanie za nízke teploty: zachováva molekuly immunoglobulínu, ktoré majú pozitívny vplyv na obranyschopnosť Obsahuje DHA: prírodná súčasť materského mlieka, môže podporovať kognitívne schopnosti a mať tak pozitívny vplyv na socializáciu Veľmi dobre stráviteľné Obohatené o minerály a vitamíny

za cenu 13.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce