beaphar Duo maltózová pasta - 250 g

beaphar Duo maltózová pasta - 250 g

5.99 €

Jedinečná ponuka, kvalitné značky beaphar - tento artikel neprepásnite extra výhodne za 5.99 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 45 EUR. No a to sa jednoducho oplatí.

Značka: 
SKU: 8711231129645
Do obchodu

Popis

beaphar

Tradičný bestseller, čo berieme od značky beaphar - tento hit ľahko nájdete pri práve prebiehajúcej akcii za 5.99 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 45 € a je vaša. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Časté čistenie mačky spôsobuje tvorbu chlpových bezoárov v žalúdku, ktoré môžu spôsobovať zažívacie problémy ale dokonca zápchy. beaphar maltózová pasta zabraňuje týmto problémom. Funkčná pasta obsahuje hodnotnú maltózu, ktorá zabraňuje tvorbe chlpových bezoárov a podporuje pravidelné vylúčenie chlpov. Okrem toho obsahuje maltózová pasta tiež Bio-mos kvasnicový extrakt, ktorý podporuje zdravie čriev. Pasta je skutočnou lahôdkou aj pre vyberavé mačky vďaka starostlivo vyberaným zložkám. Maltózová maškrta od beaphar obsahuje hodnotné oleje a tuky. Vďaka tomu je pasta ideálnym zdrojom energie napríklad pre mačky s nedostatočnou chuťou do jedla. beaphar maltózová pasta: pasta s hodnotným maltózovým komplexom podporuje vylučovanie chlpových bezoárov Bio-Mos podporuje zdravú črevnú mikloflóru proti tvoreniu chlpových bezoárov delikátna maškrta pre radosť Vašej mačky pochúťka aj pre vyberavých jednotlivcov beaphar maltózová pasta proti chlpovým bezoárom - hodnotná maltózová pasta s dvojnásobným vplyvom.

za cenu 5.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce