Barkoo žuvacie kosti plnené hovädzím býkovcom - 6 ks à cca. 17 cm

Barkoo žuvacie kosti plnené hovädzím býkovcom - 6 ks à cca. 12 cm

5.29 €

Unikátny s trendy značkou Barkoo - tento produkt obchodujeme s neuveriteľnou zľavou za 4.79 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 45€. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Značka: 
SKU: 4260077042211
Do obchodu

Popis

Barkoo

Kvalitný od firmy Barkoo - tento tovar zakúpite za perfektnú cenu 4.79 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 45€. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Žuvacia maškrta ako doplnok stravy pre Vášho miláčika. Podporuje prirodzené čistenie zubov a posilňuje ďasná. Býkovcová náplň psíka ešte viac nabáda k žuvaniu. Bez umelých aróm, konzervačných látok a farbív. Kusanie a žuvanie je každodennou súčasťou každého psa. Barkoo podporuje tento základný inštinkt a ponúka pestrú škálu maškŕt. V prehľade: Ideálne pre dlhé zamestnanie psíka S lahodnou náplňou z hovädzieho býkovca Prírodné žuvacie kosti bez tuku Bez aróm, farbív a konzervačných látok Bez odpadu, keďže sú vyrobené z jedného kusu kože Starostlivosť a posilnenie ďasien a zubov Vyrobené v EU Pre každú veľkosť psa iná veľkosť kostičky Vyberte si z rozličných veľkostí: cca. 12 cm: celková váha 330 g (6 kusov) cca. 17 cm: celková váha 630 g (6 kusov) cca. 22 cm: celková váha 630 g (3 kusy) Barkoo je ta správna desiata pre psov: Či už ako odmena, k zamestnaniu proti nude alebo k inému účelu. Náš tip: Barkoo kostičky používajte v pre psíka nepríjemných situáciách, aby bol menej v strese! Barkoo kostičky sú doplnkové krmivo a sú k dispozícii v rôznych hmotnostiach a veľkostiach.

za cenu 4.79 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce