Barkoo viazané kostičky na žuvanie - 3 ks à cca. 55 cm

Barkoo viazané kostičky na žuvanie - 6 ks à cca. 11 cm

2.29 €

Spokojnosť prinášajúci čo berieme od značky Barkoo - tento tovar si môžete nechať poslať s výnimočnou zľavou za 2.29 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 45€. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Značka: 
SKU: 4260077046714
Do obchodu

Popis

Barkoo

Zákazníkmi odporúčaný tovar, od obľúbeného výrobcu Barkoo - tento tovar si môžete kúpiť za jedinečnú cenu 2.29 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 45€. Neplaťte inde viac než musíte.

Tieto chutné, žuvacie maškrty sú optimálnym doplnkom k dennej strave: Barkoo kosti zo 100% surovej kože dlhodobo zamestnajú každého psa a prirodzeným spôsobom podporujú ústnu hygienu. Neobsahujú konzervačné látky, arómy ani farbivá. Barkoo je ideálna maškrta medzi desiatami. Ohryzovanie a žuvanie, to je každodenná súčasť života každého psíka. Barkoo podporuje tento prvotný inštinkt a ponúka pestrú škálu maškŕt. Zvieratá žuvanie baví a nemôžu sa ho nabažiť. Presvedčte sa sami o výhodách Barkoo žuvacích kostičiek: extra dlhé žuvanie zaistí Vášmu psíkovi dlhodobú zábavu prírodné, s nízkym obsahom tuku, vyrobené zo 100% surovej kože bez pridaných aróm, farbív či konzervačných látok obzvlášť vysoká miera stráviteľnosti udržuje a posilňuje zdravé zuby a ďasná ideálne pre psíkov všetkých veľkostí, vďaka rôznym veľkostiam kostičiek Vyberte si z rôznych veľkostí: cca. 7 cm: celková hmotnosť 60 g (6 ks) cca. 11 cm: celková hmotnosť 180 g (6 ks) cca. 16 cm: celková hmotnosť 390 g (6 ks) cca. 18 cm: celková hmotnosť 480 g (6 ks) cca. 25 cm: celková hmotnosť 540 g (3 ks) cca. 38 cm: celková hmotnosť 750 g (3 ks) cca. 55 cm: celková hmotnosť 1350 g (3 ks) Barkoo je pre Vášho psíka ideálna desiata - či už ju dostane ako odmenu za splnenú úlohu alebo proste iba preto, že je. Barkoo lahodnou desiatou! Náš tip: Žuvanie Barkoo kostičiek pomôže Vášmu psíkovi zvládnuť nepríjemné a stresujúce situácie! Barkoo kostičky obsahujú kŕmne suroviny a sú k dispozícii v rôznych hmotnostných a veľkostných variantoch.

za cenu 2.29 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce