Barkoo viazané kostičky na žuvanie - 3 ks à cca. 55 cm

Barkoo viazané kostičky na žuvanie - 3 ks à cca. 38 cm

7.99 €

Veľmi obľúbený produkt kvalitné značky Barkoo - tento hit môžete zaobstarať za perfektnú cenu 7.99 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 45 EUR. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Značka: 
SKU: 4260077046752
Do obchodu

Popis

Barkoo

Jedinečná ponuka, od známej značky Barkoo - tento artikel je tu pre vás za perfektnú cenu 7.99 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 45 euro. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Tieto chutné, žuvacie maškrty sú optimálnym doplnkom k dennej strave: Barkoo kosti zo 100% surovej kože dlhodobo zamestnajú každého psa a prirodzeným spôsobom podporujú ústnu hygienu. Neobsahujú konzervačné látky, arómy ani farbivá. Barkoo je ideálna maškrta medzi desiatami. Ohryzovanie a žuvanie, to je každodenná súčasť života každého psíka. Barkoo podporuje tento prvotný inštinkt a ponúka pestrú škálu maškŕt. Zvieratá žuvanie baví a nemôžu sa ho nabažiť. Presvedčte sa sami o výhodách Barkoo žuvacích kostičiek: extra dlhé žuvanie zaistí Vášmu psíkovi dlhodobú zábavu prírodné, s nízkym obsahom tuku, vyrobené zo 100% surovej kože bez pridaných aróm, farbív či konzervačných látok obzvlášť vysoká miera stráviteľnosti udržuje a posilňuje zdravé zuby a ďasná ideálne pre psíkov všetkých veľkostí, vďaka rôznym veľkostiam kostičiek Vyberte si z rôznych veľkostí: cca. 7 cm: celková hmotnosť 60 g (6 ks) cca. 11 cm: celková hmotnosť 180 g (6 ks) cca. 16 cm: celková hmotnosť 390 g (6 ks) cca. 18 cm: celková hmotnosť 480 g (6 ks) cca. 25 cm: celková hmotnosť 540 g (3 ks) cca. 38 cm: celková hmotnosť 750 g (3 ks) cca. 55 cm: celková hmotnosť 1350 g (3 ks) Barkoo je pre Vášho psíka ideálna desiata - či už ju dostane ako odmenu za splnenú úlohu alebo proste iba preto, že je. Barkoo lahodnou desiatou! Náš tip: Žuvanie Barkoo kostičiek pomôže Vášmu psíkovi zvládnuť nepríjemné a stresujúce situácie! Barkoo kostičky obsahujú kŕmne suroviny a sú k dispozícii v rôznych hmotnostných a veľkostných variantoch.

za cenu 7.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce