Barkoo viazané kostičky na žuvanie - 3 ks à cca. 55 cm

Barkoo viazané kostičky na žuvanie - 3 ks à cca. 25 cm

5.99 €

No tak toto je gól: s akostnou značkou Barkoo - tento produkt doručujeme v akcii za 5.99 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 45 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Urobte si radosť.

Značka: 
SKU: 4260077046745
Do obchodu

Popis

Barkoo

Radosť prinášajúci s preslávenou značkou Barkoo - tento produkt posielame po zľave za 5.99 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 45 € a poštovné máte ZADARMO. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Tieto chutné, žuvacie maškrty sú optimálnym doplnkom k dennej strave: Barkoo kosti zo 100% surovej kože dlhodobo zamestnajú každého psa a prirodzeným spôsobom podporujú ústnu hygienu. Neobsahujú konzervačné látky, arómy ani farbivá. Barkoo je ideálna maškrta medzi desiatami. Ohryzovanie a žuvanie, to je každodenná súčasť života každého psíka. Barkoo podporuje tento prvotný inštinkt a ponúka pestrú škálu maškŕt. Zvieratá žuvanie baví a nemôžu sa ho nabažiť. Presvedčte sa sami o výhodách Barkoo žuvacích kostičiek: extra dlhé žuvanie zaistí Vášmu psíkovi dlhodobú zábavu prírodné, s nízkym obsahom tuku, vyrobené zo 100% surovej kože bez pridaných aróm, farbív či konzervačných látok obzvlášť vysoká miera stráviteľnosti udržuje a posilňuje zdravé zuby a ďasná ideálne pre psíkov všetkých veľkostí, vďaka rôznym veľkostiam kostičiek Vyberte si z rôznych veľkostí: cca. 7 cm: celková hmotnosť 60 g (6 ks) cca. 11 cm: celková hmotnosť 180 g (6 ks) cca. 16 cm: celková hmotnosť 390 g (6 ks) cca. 18 cm: celková hmotnosť 480 g (6 ks) cca. 25 cm: celková hmotnosť 540 g (3 ks) cca. 38 cm: celková hmotnosť 750 g (3 ks) cca. 55 cm: celková hmotnosť 1350 g (3 ks) Barkoo je pre Vášho psíka ideálna desiata - či už ju dostane ako odmenu za splnenú úlohu alebo proste iba preto, že je. Barkoo lahodnou desiatou! Náš tip: Žuvanie Barkoo kostičiek pomôže Vášmu psíkovi zvládnuť nepríjemné a stresujúce situácie! Barkoo kostičky obsahujú kŕmne suroviny a sú k dispozícii v rôznych hmotnostných a veľkostných variantoch.

za cenu 5.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce