Barkoo uzol z bravčovej kože - 6 ks à cca. 17 cm

Barkoo uzol z bravčovej kože - 6 ks à cca. 17 cm

19.99 €

Váš obľúbený produkt, od popredného výrobcu Barkoo - tento hit zaobstaráte extra výhodne za 5.49 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Zásielky nad 45 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Značka: 
SKU: 4260077042150
Do obchodu

Popis

Barkoo

Perfektný čo nám vyrába Barkoo - tento hit môžete zohnať s výnimočnou zľavou za 5.49 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 45€. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Chutné žuvacie uzly predstavujú optimálny doplnok stravy Vášho miláčika: žuvacie uzly Barkoo zo 100 % bravčovej kože a s nízkym obsahom tukov sú skvelou a dlhotrvajúcou zábavou pre Vášho psa. Podporujú ústnu hygienu veľmi prirodzeným spôsobom. Bez aróm, farbív a konzervačných látok je Barkoo ideálnym potešením v priebehu dňa. Žuvanie, žužlanie, hryzenie je súčasťou každodenného života každého psa. Barkoo podporuje tento prvotný inštinkt a ponúka pestrú škálu prírodných žuvacích maškŕt pre psov. Žuvacia zábava, ktorej sa Váš pes nemôže nabažiť. Presvedčte sa sami o výhodách uzlov Barkoo: ideálna zábava vďaka úžasne dlhému žuvaniu prírodné a s nízkym obsahom tuku - uzly zo 100 % bravčovej kože bez aróm, farbív a konzervačných látok veľmi vysoká miera akceptácie starostlivosť a posilňovanie zubov, ďasien a zhryzu optimálne pre všetky veľkosti psov vďaka rôznym veľkostiam uzlov Vyberte si z rôznych veľkostí: cca. 13 cm: celková hmotnosť 300 g (6 ks) cca. 17 cm: celková hmotnosť 480 g (6 ks) cca. 13 cm: celková hmotnosť 1,2 kg (24 ks) cca. 17 cm: celková hmotnosť 1,9 kg (24 ks) Barkoo nadchne psov skvelou desiatou: Či už ako odmena, zábava, pre špeciálne potreby alebo iba tak! Barkoo – Snack s vášňou! Náš tip: Barkoo uzly pomáhajú Vášmu maznáčikovi prežiť nepríjemné situácie bez stresu! Barkoo uzly sú jednodruhovým krmivom a sú k dispozícii v rôznych hmotnostiach a veľkostiach.

za cenu 5.49 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce