Barkoo tyčinky z bravčovej kože - výhodné balenie 3 x 100 ks à cca. 12 cm

Barkoo tyčinky z bravčovej kože - výhodné balenie 3 x 100 ks à cca. 12 cm

9.99 €

Unikátny so známou značkou Barkoo - tento produkt predávame v jedinečnej akcii za 25.99 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 45 EUR. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Značka: 
SKU: 4260077042167
Do obchodu

Popis

Barkoo

No a toto chcete: od populárneho výrobcu Barkoo - tento hit zoženiete v jedinečnej akcii za 25.99 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 45 € a je vaša. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Chutné žuvacie tyčinky predstavujú optimálny doplnok stravy Vášho miláčika: žuvacie uzly Barkoo zo 100 % bravčovej kože a s nízkym obsahom tuku sú skvelou a dlhotrvajúcou zábavou pre Vášho psa. Podporujú ústnu hygienu veľmi prirodzeným spôsobom. Bez aróm, farbív a konzervačných látok je Barkoo ideálnym potešením v priebehu dňa. Žuvanie, žužlanie, hryzenie je súčasťou každodenného života každého psa. Barkoo podporuje tento prvotný inštinkt a ponúka pestrú škálu prírodných žuvacích maškŕt pre psov. Žuvacia zábava, ktorej sa Váš pes nemôže nabažiť. Presvedčte sa sami o výhodách tyčiniek Barkoo: ideálna zábava vďaka úžasne dlhému žuvaniu prírodné a s nízkym obsahom tuku - tyčinky zo 100 % bravčovej kože bez aróm, farbív a konzervačných látok veľmi vysoká miera akceptácie starostlivosť a posilňovanie zubov, ďasien a zhryzu Vyberte si z rôznych veľkostí: cca. 12 cm: celková hmotnosť 1 kg (100 ks) cca. 12 cm: celková hmotnosť 3 kg (3x100 ks) Barkoo nadchne psov skvelou desiatou: Či už ako odmena, zábava, pre špeciálne potreby alebo iba tak! Barkoo – Snack s vášňou! Náš tip: Barkoo stočené tyčinky sú ideálne prírodné žuvadlo na cesty! Barkoo stočené tyčinky sú jednodruhové krmivo.

za cenu 25.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce