Barkoo dentálne snacky - pre veľké plemená (7 ks)

Barkoo dentálne snacky - pre stredné plemená (7 ks)

1.49 €

Len pre obmedzený počet zákazníkov je tu čo nám dodáva Barkoo - tento artikel sa na vás teší za bombastickú cenu 1.49 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 45 EUR a viac! Želáme vám príjemné nakupovanie.

Značka: 
SKU: 4260358512532
Do obchodu

Popis

Barkoo

Exkluzívny od populárnej značky Barkoo - tento hit ľahko nájdete výhodne za 1.49 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 45€. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Barkoo dentálne snacky ponúkajú 2 v 1 - starostlivosť i pôžitok: Potešte Vášho štvornohého kamaráta lahodnou maškrtou a zároveň sa starajte o jeho chrup. Snacky sú vhodné pre malé, stredné i veľké plemená. Vďaka 8-hrannému tvaru a výnimočnej konzistencii napomáhajú snacky redukcii zubného povlaku priamo na zuboch i v medzizubných priestoroch. Denným používaním výrazne znížite riziko tvorby povlaku a posilníte ďasná zvieraťa. Bezproblémová dentálna hygiena! Prírodné bez prídavku cukru. Prednosti dentálnych snackov Barkoo: starostlivosť o chrup a pôžitok zo žuvania v jednom 8-hranný tvar a špeciálna konzistencia redukujú zubný povlak každodenným podávaním snackov sa staráte o chrup zvieraťa prírodné bez prídavku cukru tvar vhodný pre všetkých psov vyvinuté odborníkmi dostupné taktiež vo veľkom balení Dentálne snacky Barkoo sú dostupné v nasledujúcich veľkostiach: pre malé plemená (5 - 10 kg) (7 kusov) pre stredné plemená (11 - 25 kg) (7 kusov) pre veľké plemená (25 kg+) (7 kusov) Účinné, chutné a jednoduché! Barkoo – snacky z vášne.

za cenu 1.49 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce