Balenie na skúšku Rosie's Farm Adult 4 x 100 g -  4 x 100 g  miešané balenie (4 druhy)

Balenie na skúšku Rosie's Farm Adult 4 x 100 g - 4 x 100 g miešané balenie (4 druhy)

3.49 €

Najpredávanejšie čo nám dodáva Rosie's Farm - tento artikel objednávajte s úžasnou cenovkou 3.49 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 45 EUR. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Značka: 
SKU: 4062911005969
Do obchodu

Popis

Rosie's Farm

Nie je prečo váhať, od popredného výrobcu Rosie's Farm - tento artikel musíte mať v jedinečnej akcii za 3.49 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 45 EUR. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Rosie's Farm je veľmi chutné bezobilninové krmivo pre mačky s vysokým obsahom jemného mäsa, rýb alebo kreviet. Krmivo ďalej obsahuje veľmi kvalitné vnútornosti a je obohatené výživným lososovým olejom a taurínom. Všetky starostlivo vybrané suroviny sú šetrne spracované, takže krmivo pre mačky Rosie´s Farm chutí ako doma pripravené. Zároveň si krmivo zachováva všetky hodnotné živiny. Vaša mačka si zaslúži byť dobre krmená. Rovnako ako aj Vy doma, ani my nepoužívame žiadne nepotrebné suroviny, sýtiace látky alebo zvýrazňovače chutí. U nás dodávajú krmivu skvelú chuť len prírodné a starostlivo vyberané suroviny. Receptúry zostavené s láskou sú doplnené pár kvapkami vysoko kvalitného lososového oleja. Hýčkajte Vašu mačku tradičnými a chutnými pokrmami tak, ako si Vás hýčka Vaša rodina u Vás doma. Bezobilninové krmivo pre mačky je ľahko stráviteľné, vďaka čomu je veľmi vhodné aj pre citlivé mačky. Pre šťastné celodenné vrnenie! Rosie’s Farm krmivo pre mačky - stručný prehľad: 70 % mäsa alebo rýb a kvalitných vnútorností Starostlivo pripravené, pre zachovanie prirodzenej chuti a obsahu živín Bezobilninová receptúra Obzvlášť dobre straviteľné Obsahuje lososový olej pre peknú srsť a hebkú kožu Bez sóje a laktózy Bez pridaného cukru a aromatických látok Ideálne pre dospelé mačky všetkých plemien a veľkostí Starostlivo vyrobené v rodinnom podniku Balenie na skúšku obsahuje následujúce varianty (à 100g) kuracie morčacie a kačacie losos a kuracie s krevetami jehäcie a kuracie

za cenu 3.49 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce