Balenie na skúšku Miamor Feine Filets Naturelle 12 x 80 g - Zmiešané balenie II

9.99 €

V zľave je s akostnou značkou Miamor - tento artikel objednávajte za perfektnú cenu 9.99 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Pri objednávke nad 45 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Značka: 
SKU: 4000158750020
Do obchodu

Popis

Miamor

Dnes sme vybrali: od firmy Miamor - tento produkt dodávame pri likvidácii skladu za neprekonateľných 9.99 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 45 € a poštovné máte ZADARMO. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Čisté a nefalšované: Krmivo Miamor Feine Filets Naturelle je zložené zo 63% prvotriednych, svetlých filiet z tuniaka, nič viac. Neobsahuje farbivá, ochucovadlá, konzervačné látky, vnútornosti, kosti ani iné vedľajšie živočíšne produkty. Je ľahko stráviteľné a zdravé a zamilujú si ho aj náročné a citlivé mačky s citlivým tráviacim systémom. Zmiešané balenie s rôznymi príchuťami: kuracie, tuniak, krabie mäso a ďalšie mäsové a rybie variácie, obohatí jedálny lístok Vášho mačacieho miláčika. Pretože sú všetky varianty varené vo vlastnej šťave, majú intenzívnu a jemnú chuť. Krmivo môžete servírovať priamo z praktickej ringpull konzervy. Vďaka nízkemu obsahu tuku - iba 1% - môžete krmivo podávať tiež starším, obéznym mačkám alebo zvieratám s obmedzenou pohybovou aktivitou. Balenie na skúšku Miamor Feine Filets Naturelle 12 x 80 g v prehľade: Prírodné doplnkové krmivo pre mačky Vďaka obmedzenému počtu surovín je vhodné aj pre nutrične citlivé mačky Čistá receptúra: obsahuje výhradne filety z uvedených druhov rýb či mäsa a ryže Bez: vnútorností, kostí, vedľajších živočíšnych produktov, sóje, farbív, ochucovadiel a konzervačných látok Šťavnaté filety: min. 63% prvotriednych, svetlých filiet z tuniaka s cennými bielkovinami a živinami Rôzne druhy: zmiešané balenie ponúka rôzne varianty s tuniakom, kuracím či krabím mäsom a ďalšími druhmi aromatického mäsa a rýb Ľahko stráviteľné a zdravé: vysoká znášanlivosť a stráviteľnosť vďaka kvalitným, chutným surovinám Iba 1% tuku: ľahká receptúra, vhodné tiež pre staršie, obézne mačky alebo domáce mačky s obmedzenou pohybovou aktivitou Praktické dávkovanie: ihneď pripravené na servírovanie, s ringpull uzáverom Zmiešané balenie obsahuje nasledujúce varianty: Zmiešané balenie I: 3 x kura tuniak, 3 x tuniak pruhovaný, 3 x tuniak račie mäso, 3 x tuniak krevety Zmiešané balenie II: 3 x kura, 3 x kura šunka, 3 x tuniak Bonito, 3 x tuniak losos

za cenu 9.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce