Aumüller Batcat vankúš pre mačky - 2 kusy

Aumüller Batcat vankúš pre mačky - 2 kusy

3.29 €

V akcii je značky Aumüller - tento produkt posielame takmer zadarmo za 5.49 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 45 EUR a viac! Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Značka: 
SKU: 4011599991545
Do obchodu

Popis

Aumüller

Najpredávanejšie od populárneho výrobcu Aumüller - tento hit môžete zaobstarať s unikátnou zľavou za 5.49 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 45 €, neplatíte poštovné. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Aumüller Batcat vankúš pre mačky: čistá mačacia sila: Batman už skončil, teraz prichádza Batcat! Vankúš na hranie od firmy Aumüller ukazuje hrdinského Batcat pripraveného k akcii: s kapucňou, maskou a všetkým, čo k tomu patrí. Vtipný dizajn robí z vankúša skutočný pútač pozornosti. Vankúš však nepúta pozornosť iba vonkajším vzhľadom, ale aj vnútorným vybavením.  Vankúš Batcat je plnený čerstvým koreňom valeriány lekárskej, ktorého stimulujúci účinok povzbudí Vašu mačku k tomu, aby sa s hračkou výdatne hrala. Mimo toho obsahuje hračka špaldu, ktorá pri hraní šuští. To dodatočne podporuje hranie a riadenie. Všetky zložky pre náplň vankúša pochádza z Nemecka a preukázateľne neobsahujú žiadne škodliviny.   Aumüller Batcat vankúš pre mačky v prehľade:  Veselý vankúš na hranie pre mačky Vysoká kvalita z Nemecka: ručne vyrobené, denne čerstvo plnené Čerstvý koreň valeriány lekárskej: hrubo namletej, v lekárenskej kvalite Veľká príťažlivosť: stimulujúci účinok valeriány povzbudzuje k zabaveniu s vankúšom Šuštiaca špalda: povzbudzuje dodatočne na hranie Suroviny pre náplň z Nemecka: bez škodlivín, certifikovaná šarža Ekologická výroba: špalda z lokálnej produkcie zo Švábskej Alby Perfektný k tuleniu vďaka mäkkému plyšu Vtipný motív superhrdinu v dekoratívnom prevedení, skvelé ako darček Farba: tmavo modrá Materiál: 100% Polyester Veľkosť: cca D 11 x Š 11 x V 3,5 cm Upozornenie: Pri hre s hračkou majte mačku pod neustálym dohľadom. Pravidelne hračku kontrolujte, či nie je poškodená alebo nechýbajú niektoré časti. V takom prípade hračku vymeňte, aby nedošlo k zraneniu zvieraťa.

za cenu 5.49 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce