Aqua-Bonsaj - veľkosť M

Aqua-Bonsaj - veľkosť M

30.99 €

Zákazníkmi odporúčaný tovar, od spoločnosti AquaDeco - tento artikel je tu pre vás s úžasnou cenovkou 46.99 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 45 EUR. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Značka: 
SKU: 20000004
Do obchodu

Popis

AquaDeco

Ponuka pre vás: značky AquaDeco - tento produkt obchodujeme po zľave za 46.99 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Stačí naplniť košík tovarom nad štyridsať päť euro a dopravu NEPLATÍTE. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

S Aqua-Bonsajom skrášlite Vaše akvárium prirodzeným, ale zároveň aj umeleckým spôsobom. So svojim filigránovým detailným dizajnom upúta na seba táto drevená soška pozornosť. Bude sa skvelo hodiť medzi dekorácie a rastliny, ktoré už v akváriu máte. Každý kus je ručne vyrobený a láka svojim pôvabným prevedením. Z bizarných koreňov rastú kmene stromov a pôsobia "prastarým" dojmom. Vedľa bonsajov vyzerajú kamene ako malé hory a rastliny ako kry - takto sa Vám podarí v akváriu vytvoriť štýlovú atmosféru. Rozvetvenú "korunu stromu" možno ľubovoľne osadiť akvarijnými rastlinami alebo machom. Aqua-Bonsaj - stručný prehľad: Drevená soška ako dekorácia do akvárií Prírodný vzhľad: vyzerá ako prírodný bonsajový strom Ručne vyrobené: ručne vyrobená drevená dekorácia do akvária, filigránové, prírodné a plné fantázie, osaditeľné rastlinami Veľmi dekoratívny vzhľad: každý kus bol vyrobený s láskou k detailu Pracne vyrobené: filigránové a pôvabné, perfektné na skrášlenie Vášho podvodného sveta Univerzálne kombinovateľné: v kombinácii s kameňmi a rastlinami dotvára pôsobivú atmosféru Osaditeľná koruna: ideálna na výsadbu akvarijných rastlín alebo machu Celkové rozmery: Veľkosť S: cca. V 15 x D 20 cm Veľkosť M: cca. V 23 x D 30 cm Dostupné v rôznych veľkostiach Upozornenie: Keďže sa jedná o prírodný produkt a každý produkt je originálny, môže dôjsť k ľahkým odchýlkam vo veľkosti, forme a farbe v porovnaní s vyobrazeným produktom.

za cenu 46.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce