Applaws konzervy  6 x 156 g - kura

Applaws konzervy 6 x 156 g - kura, hovädzia pečeň & zelenina

9.19 €

Prestížny originálne od labelu Applaws - tento hit môžete získať vo zľavové akciu za 9.19 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 45 euro. No a to sa jednoducho oplatí.

Značka: 
SKU: 5060481891295
Do obchodu

Popis

Applaws

Ponuka pre vás: kvalitné značky Applaws - tento tovar si môžete zakúpiť za jedinečnú cenu 9.19 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 45 EUR. Vy tak neplatíte nič naviac!

Applaws je 100% prírodné krmivo pre psov, ktoré je vyrobené z vysokohodnotných surovín. Použité kuracie mäso pochádza z chovov, ktoré sú kŕmené prírodnými krmivami bez obsahu hormónov. Rozdiel spoznáte na prvý pohľad, hneď po otvorení konzervy: prírodná konzistencia Vás presvedčí! Dôležité vlastnosti produktu v skratke: 5 rôznych druhov Neobsahuje umelé farbivá, dochucovadlá a konzervačné látky Bez obsahu gluténu Neobsahuje živočíšne vedľajšie produkty Kuracie mäso pochádza z chovov, v ktorých nie sú do krmiva pridávané hormóny

za cenu 9.19 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce