Applaws kapsičky v želé 16 x 70 g - tuniak

Applaws kapsičky v želé 16 x 70 g - kuracie s hovädzím

15.99 €

Prvotriedný čo nám vyrába Applaws - tento produkt predávame za výhodnú cenu 15.99 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Stráviť minimálne štyridsať päť € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Značka: 
SKU: 5060333430221
Do obchodu

Popis

Applaws

Exkluzívny od top výrobcu Applaws - tento produkt ponúkame s úžasnou cenovkou 15.99 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 45 EUR. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Applaws Pouch v želé je doplnkové krmivo pre dospelé mačky vyrobené zo 100% prírodných surovín. Pri výrobe neboli použité žiadne konzervačné látky, farbivá ani ochucovadlá, výrobca použil len kvalitné suroviny ako chudé kuracie mäso z kurčiat žijúcich vo voľnom chove kŕmených stravou bez hormónov a antibiotík. Rybie filety pochádzajú z rýb žijúcich vo voľnej prírode. Jemné želé potom dodá výnimočnú chuť a zaistí vysokú znášanlivosť krmiva. Applaws Pouch v želé je naviac obohatené o cenné aminokyseliny taurín a arginín. Žiadna z ponúkaných variant neobsahuje obilniny, sú teda vhodné i pre nutrične citlivé mačky. Applaws Pouch v želé v krátkom prehľade: doplnkové krmivo pre dospelé mačky výhradne z kvalitných prírodných surovín kuracie mäso z kurčiat žijúcich vo voľnom chove kŕmených stravou bez hormónov a antibiotík rybie mäso z rýb žijúcich vo voľnej prírode bez ďalších prísad obohatené o taurín a arginín výborná chuť a vysoká znášanlivosť

za cenu 15.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce