Applaws Grainfree v omáčke 24 x 70 g - Kura

29.99 €

Váš obľúbený produkt, od kvalitného výrobcu Applaws - tento tovar si môžete kúpiť za jedinečnú cenu 29.99 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 45 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Značka: 
SKU: 5060481897433
Do obchodu

Popis

Applaws

Výnimočný tovar, od spoločnosti Applaws - tento artikel objednávajte vo zľavové akciu za 29.99 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 45€. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Applaws Grainfree v omáčke je chutné mokré krmivo pre vašu mačku, ktoré je ideálne ako doplnok vyváženej stravy. Pozostáva z jemných kúskov v lahodnej omáčke a je dostupné v rôznych lahodných príchutiach. Výhodné balenie obsahuje 24 konzerv po 70g – aby ste mali tú správnu maškrtu pre vašu mačku vždy po ruke. Je to bezobilninové krmivo pre mačky, ktoré je vhodné aj pre mačky s alergiami a potravinovou intoleranciou. Bez umelých prísad. Applaws Grainfree v omáčke má nízky obsah tukov a uhľohydrátov a napomáha udržiavať ideálnu hmotnosť mačky. Naviac vďaka vysokému obsahu vlhkosti prispieva aj k dodržiavaniu dostatočného príjmu vody u vášho domáceho tigra. Applaws Grainfree v omáčke 24 x 70 g - stručný prehľad: Doplnkové krmivo pre dospelé mačky Jemné kúsky v omáčke: veľmi chutné, dobre prijímané Bez obilnín: vhodné pre mačky s alergiou a potravinovou intoleranciou Nízky obsah tuku a sacharidov: napomáha udržiavať ideálnu hmotnosť Vysoký obsah vlhkosti: prispieva k dostatočnému príjmu vody 100% prírodný: obsahuje iba filé a vývar, bez umelých prísad Chutný výber: dostupné v rôznych príchutiach

za cenu 29.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce