Animonda vom Feinsten Senior 6 x 150 g - hydina & jahňacie

Animonda vom Feinsten Senior 6 x 150 g - hydina & jahňacie

3.99 €

Neodoláte: s trendy značkou Animonda Vom Feinsten - tento tovar si môžete zaobstarať v perfektnej akcii za 3.99 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 45€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

SKU: 4017721841801
Do obchodu

Popis

Animonda Vom Feinsten

Vynikajúci pochádzajúce od značky Animonda Vom Feinsten - tento tovar si môžete zaobstarať s VIP zľavou pre každého za 3.99 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Stráviť minimálne štyridsať päť € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Animonda vom Feinsten Senior je chutné mokré krmivo pre psov od 7 rokov, ktoré je vyrobené zo starostlivo vybraných druhov mäsa najvyššej kvality. S vekom rovnako ovplyvniť požiadavky na stravu u psov. Formulácia Animonda vom Feinsten rieši tieto požiadavky a poskytuje zdravú a vyváženú stravu. Krmivo rovnako neobsahuje obilie ani sóju, pretože tieto látky sú často spúšťačom alergií a neznášanlivosti. Krmivo je tiež ideálne pre nutrične citlivých psov. S Animonda Vom Feinsten Senior Váš pes dostane presne to, čo potrebuje - kvalitné, potrebné, živočíšne bielkoviny, ktoré sú dobre a ľahko stráviteľné. Zásadne neobsahuje pridané umelé farbivá a konzervačné látky. Krmivo Animonda vom Feinsten Senior v prehľade: kompletné krmivo pre starších psov vo veku od 7 rokov receptúra prispôsobená vekovým požiadavkám vhodné pre nutrične citlivých psov s alergiami bez obilnín a sóje: pre najlepšiu kompatibilitu a vysokú akceptáciu len z masa: poskytuje vysoko kvalitné živočíšne bielkoviny a je ľahko stráviteľné dobre vyvážené a holistické žiadne umelé farbivá ani konzervačné látky

za cenu 3.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce