Animonda vom Feinsten Deluxe Grandis - 10 kg

Animonda vom Feinsten Deluxe Grandis - 10 kg

30.99 €

Unikátny s osvedčenou značkou Animonda Vom Feinsten - tento artikel nakupujte v časovej obmedzenej zľave za 30.99 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 45€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Želáme vám príjemné nakupovanie.

SKU: 4017721837668
Do obchodu

Popis

Animonda Vom Feinsten

Neodoláte: pochádzajúce od značky Animonda Vom Feinsten - tento hit môžete zohnať s výnimočnou zľavou za 30.99 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 45€. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Animonda vom Feinsten Deluxe Grandis krmivo pre dospelé mačky berie ohľad na špeciálne nároky mačiek väčších ras, ako sú napr. Maine Coon (Mainská mývalia mačka) alebo Nórska lesná mačka: Väčšie, na povrchu drsnejšie granule: vedú k pomalšiemu príjmu potravy Jedinečné spojenie vitamínu C: v spojení so špeciálne formovanými granulami minimalizuje tvorbu zubného povlaku, a tým znižuje riziko tvorby zubného kameňa Glukosamín a chondroitín sulfát: pozitívne ovplyvňujú látkovú výmenu v chrupavkách a podporujú pohyblivosť kĺbov Špeciálne kombinácie vitamínov a účinných látok: predchádzajú nedostatku vitamínov v krmive a posilňujú vnútornú obranyschopnosť Prírodná rastlinná vláknina: podporuje činnosť čriev, a tým redukuje tvorbu chlpových bezoárov Životne nevyhnutné omega 3 a omega 6 mastné kyseliny: pozitívne účinky na kožu a srsť Animonda vom Feinsten Deluxe : keď ide o výživu nám zverených zvierat, nerobíme kompromisy.

za cenu 30.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce