Animonda vom Feinsten Adult NoGrain v omáčke 36 x 100 g - kuracie v mrkvovej omáčke

18.49 €

Radosť prinášajúci od producenta Animonda Vom Feinsten - tento tovar si môžete zaobstarať s unikátnou zľavou za 18.69 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 45€. No a to sa jednoducho oplatí.

SKU: 4017721842280
Do obchodu

Popis

Animonda Vom Feinsten

Veľmi obľúbený produkt s trendy značkou Animonda Vom Feinsten - tento artikel nakupujte pri likvidácii skladu za neprekonateľných 18.69 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 45 € a je vaša. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Šťavnaté kúsky mäsa v omáčke so zeleninou alebo s bylinkami: Animonda vom Feinsten NoGrain je plnohodnotné krmivo bez obilnín a lepku, ktoré je vhodné i pre citlivé mačky trpiace alergiami či intoleranciami. Dodáva organizmu mačky dôležité vitamíny a minerálne látky. Mäso alebo ryba: Malé šťavnaté kúsky v delikátnej omáčke budú hýčkať jazýček Vašej mačky. Rada „Vom Feinsten“ značky Animonda dodržuje všetko, čo sľubuje: Toto prírodné a nefalšované krmivo obsahuje len vybrané suroviny. Receptúra bola vyvinutá na základe najnovších vedeckých poznatkov a neobsahuje sóju, obilniny, geneticky upravené látky, ani umelé farbivá, ochucovadlá a konzervačné látky. Animonda vom Feinsten NoGrain v omáčke v krátkom prehľade: vyvážené šťavnaté krmivo pre dospelé mačky bez obilnín a lepku: vhodné i pre alergické mačky a mačky trpiace intoleranciami a problémami s trávením kúsky mäsa a rýb: šťavnaté kúsky mäsa v omáčke, rôzne varianty všetky dôležité živiny: krmivo obsahuje potrebné množstvo bielkovín, vitamínov, minerálnych látok a živín prírodné a nefalšované: bez umelých farbív, ochucovadiel a konzervačných látok, bez sóje, obilnín a geneticky upravených látok vysoká znášanlivosť: obľúbia si ho i vyberaví mačací jedinci Miešané balenie obsahuje: 12 x 100 g morčacie v paradajkovej omáčke 12 x 100 g kuracie v mrkvovej omáčke 12 x 100 g losos v bylinkovej omáčke

za cenu 18.69 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce