Animonda vom Feinsten Adult 32 x 100 g - s morkou & králikom

Animonda vom Feinsten Adult 32 x 100 g - losos & krevety

19.49 €

Len pre obmedzený počet zákazníkov je tu obľúbenej značky Animonda Vom Feinsten - tento tovar si môžete nechať poslať pri práve prebiehajúcej akcii za 19.49 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 45 EUR. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

SKU: 4017721832021
Do obchodu

Popis

Animonda Vom Feinsten

Veľmi žiadaný produkt, s osvedčenou značkou Animonda Vom Feinsten - tento produkt posielame vo výhodnej akcii za 19.49 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 45 EUR alebo viac. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Animonda vom Feinsten Adult krmivo pre mačky zo starostlivo vybraných druhov mäsa, bez omáčky. Krmivo obsahuje zreteľne viac mäsa. Krmivo neobsahuje sóju a ani umelé farbivá a konzervačné látky. Teraz ušetríte ešte viac - vďaka veľkému mega baleniu! Známka „Veľmi dobrá“ pre Animonda Vom Feinsten Adult: Túto známku udelila krmivu Animonda nemecká nadácia, zaoberajúca sa testovaním kvality produktov. Testovala 28 druhov krmiva pre mačky. Animonda vo variante Vom Feinsten Adult získala známku 1,1. V komentári k tomuto výsledku je uvedené: „úplne spĺňa požiadavky na výživné látky a pomer týchto látok je vyvážený“. Všetky produkty Animonda sú bez obsahu umelých farbív a aróm.

za cenu 19.49 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce