Animonda Multipack Dental Sticks Medium 4 x 180 g - 4 x 180 g (28 tyčiniek)

Animonda Multipack Dental Sticks Medium 4 x 180 g - 4 x 180 g (28 tyčiniek)

6.79 €

Dnes je tu pre vás od značky Animonda - tento artikel je tu pre vás za jedinečnú cenu 6.79 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Stačí naplniť košík tovarom nad štyridsať päť euro a dopravu NEPLATÍTE. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Značka: 
SKU: 4017721828864
Do obchodu

Popis

Animonda

Diskontný s pečaťou kvality Animonda - tento hit nájdete s výnimočnou zľavou za 6.79 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 45€. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Animonda Dental Sricks Medium robia starostlivosť o zuby pre Vášho psa obzvlášť chutnou a príjemnou. Žuvacie tyčinky sú určené na doplnenie dennej starostlivosti o zuby. Vďaka svojmu špeciálnemu zloženiu a konzistencii môžu maškrty prispieť ku zníženiu množstva zubného povlaku. Maškrty obsahujú účinnú látku S Stay-C®, ktorá je založená na vitamíne C a pôsobí proti tvorbe zubného kameňa. Tieto maškrty na starostlivosť o zuby psov sú vyrobené bez pridaného cukru a sú vyrobené v Nemecku. Animonda Dental Sticks Medium sú vytvorené pre dospelé psy stredných plemien. Animonda Multipack Dental Sticks Medium 4 x 180 g v prehľade:   Maškrty na starostlivosť o zuby dospelých psov stredných plemien (10-25 kg) Podpora starostlivosti o zuby: môže pomôcť k redukcii zubného povlaku S účinnou látkou Stay-C®: táto látka je založená na vitamíne C, pôsobí proti tvorbe zubneho kameňa Flexibilná textúra: pre dôkladné čistenie Bez pridaného cukru a umelých farbív Perfektná veľkosť: ideálne pre stredne veľké psy Miesto výroby: Nemecko

za cenu 6.79 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce