Animonda Meat Chunks - 80 g hovädzie

Animonda Meat Chunks - 80 g hovädzie

7.99 €

Špičkový tovar, od populárnej značky Animonda - tento artikel čaká na vás v bombastické akcii za 2.29 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 45 EUR alebo viac. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Značka: 
SKU: 4017721829328
Do obchodu

Popis

Animonda

Veľmi žiadaný produkt, od populárneho výrobcu Animonda - tento artikel neprepásnite s VIP zľavou pre každého za 2.29 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 45€. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Animoda Meat Chunks je chutná mäsová desiata: tieto maškrty pre dospelé psy sa skladajú z 98% mäsa a hodia sa tak k doplneniu vyváženej a prirodzenej potrave. Meat Chunks obsahujú iba jeden živočíšny zdroj bielkovín a sú bezobilninové. Vďaka tomu sú tieto maškrty vhodné aj pre citlivé psy s danými alergiami a neznášanlivosťou. Maškrty sa tiež obišli bez pridania cukru a sóje. Výroba maškŕt od Animody prebieha v Nemecku za pomoci šetrného sušenia. Animonda Meat Chunks v prehľade:   Chutné maškrty pre dospelé psy Vysoký podiel mäsa: ideálne doplnenie prirodzenej potravy Single Animal Protein: iba jeden zdroj živočíšnych bielkovín Vyrobené bez obilnín: vhodné pre psy s danými alergiami a neznášanlivosťou Veľmi chutné: vysoká akceptácia u mnohých psov Šetrná výroba: sušené vzduchom pre zachovanie chutných aróm a hodnotných živín Bez pridaného cukru a sóje, bez zvýrazňovačov chuti Dostupné rôzne chuťové varianty Vyrobené v Nemecku

za cenu 2.29 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce