Animonda Integra Protect Nieren (Obličky) konzerva 6 x 400 g - hovädzie

Animonda Integra Protect Nieren (Obličky) konzerva 6 x 400 g - kuracie

7.99 €

Veľmi obľúbený produkt kvalitné značky Animonda Integra - tento produkt predávame v časovej obmedzenej zľave za 7.99 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 45 EUR. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

SKU: 4017721764025
Do obchodu

Popis

Animonda Integra

Vaše možnosti obohacujúce od obľúbeného výrobcu Animonda Integra - tento tovar zakúpite takmer zadarmo za 7.99 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 45 €, neplatíte poštovné. Vy tak neplatíte nič naviac!

Ochorenie obličiek či nedostatočná výkonnosť obličiek u psov môžu mať rôzne príčiny. Často sa jedná o ochorenia v dôsledku iných zdravotných komplikáciách alebo sú na vine dedičné faktory či zlá výživa. Pre odľahčenie obličkám a prevencii prehĺbenia ochorení je nutné zmeniť stravu. Je nevyhnutné vybrať také krmivo, ktoré bude zodpovedať špeciálnym výživovým potrebám psov trpiacich ochoreniami obličiek. Presne takým krmivom je Animonda Integra Protect Nieren. Typické pre obličkové ochorenia či chronickú nedostatočnosť je znížená schopnosť vylučovania napr. fosforu. Obličky môžu tiež ťažko spracovávať niektoré koncové produkty metabolizmu bielkovín. Preto je obsah bielkovín a fosforu v tomto krmive redukovaný. Vysoká kvalita obsiahnutých bielkovín pokrýva dostatočne dennú potrebu bielkovín. Krmivo je kompletné a úplne bez obsahu obilnín, a je tiež vhodné pre psov trpiacich intoleranciou na lepok či obilniny. Ako zdroj sacharidov slúžia ľahko stráviteľné zemiaky. Vlastnosti výrobku: kompletné krmivo pre psov trpiacich ochorením či nedostatočnosťou obličiek diétne krmivo pre detoxikáciu obličiek znížený obsah bielkovín a fosforu: pretože je znížená schopnosť vylučovania fosforu a bielkovín kvalitné bielkoviny: pre dostatočné zásobovanie organizmu bielkovinami pri ich zníženom obsahu so zemiakmi: ľahko stráviteľný a výživný zdroj sacharidov bez obilnín: vhodné i pre psov trpiacich intoleranciami na lepok a obilniny bez cukru, sóje a umelých prísad

za cenu 7.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce