Animonda Integra Protect Adult Sensitive konzerva 6 x 200 g - jahňacie a ryža

Animonda Integra Protect Adult Sensitive konzerva 6 x 200 g - morčacie a ryža

6.29 €

Veľmi obľúbený produkt od obľúbenej značky Animonda Integra - tento artikel čaká na vás extra lacno za 6.29 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 45 EUR. Vy tak neplatíte nič naviac!

SKU: 4017721868587
Do obchodu

Popis

Animonda Integra

No tak toto je gól: s pečaťou kvality Animonda Integra - tento produkt máte po jednoduchej objednávke v sezónne zľave za 6.29 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 45 EUR. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Intolerancia voči určitým zložkám stravy sa u mačiek vyskytuje pomerne hojne. Symptómy ako sú problémy s trávením, zvracanie, hnačka, problémy so srsťou či kožou, teda vypadávanie srsti či nutkanie sa stále škrabať, patria k typickým prejavom alergie. Aby sa zamedzilo problémom v žalúdočnom a tráviacom trakte, je potrebné zmeniť formu stravy. Animonda Integra Protect Adult Sensitive obsahuje redukované množstvo prísad, z ktorýxh sa skladá, a ktoré naviac vykazujú minimálny počet alergénov. Aby bolo znížené i riziko alergie na niektorý druh proteínu obsiahnutého v krmive, bola konzerva vyrobená len z jediného zdroja živočíšneho proteínu. Jahňacie mäso býva použité pomerne vzácne v strave pre zvieratá, morčacie mäso sa zasa radí medzi ľahko stráviteľné s minimálnou intoleranciou. Ako jediný zdroj uhľohydrátov bola v tomto prípade použitá ryža. Repkový olej dodá telu potrebné omega 3 a 6 mastné kyseliny a napomôže obmedziť prípadné alergické reakcie, ktoré sú viditeľné na koži. Vďaka špeciálnej kombinácii minerálnych látok pôsobí krmivo tiež proti tvorbe obličkových a močových kameňov. Vlastnosti produktu - prehľad: Samostatné krmivo pre mačky s citlivým zažívaním či intoleranciou voči určitým zložkám potravy K zmierneniu symptómov ako je škrabanie, vypadávanie srsti, hnačky či zvracanie Redukovaný počet surovín: aby bola minimalizovaná možnosť vzniku alergickej reakcie Single-proteín: morčacie alebo jahňacie mäso (podľa vybranej varianty), obsahuje vždy len jeden zdroj bielkoviny Bez gluténu: s ľahko stráviteľnou ryžou ako jediným zdrojom uhľohydrátu Repkový olej: pre zdravú pokožku a lesklú srsť Profylaxia proti tvorbe močových kameňov: špeciálna minerálna látka pôsobí proti vzniku močových a obličkových kameňov Bez cukru, sóje či umelých látok a prísad

za cenu 6.29 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce