Animonda Integra Protect Adult Nieren (Obličky) konzerva 6 x 200 g - morčacie

Animonda Integra Protect Adult Nieren (Obličky) konzerva 6 x 200 g - morčacie

6.29 €

Hit poslednej doby, od originálneho výrobcu Animonda Integra - tento produkt kúpite vo výpredajové akciu za 6.29 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 45 EUR. Urobte si radosť.

SKU: 4017721768092
Do obchodu

Popis

Animonda Integra

V zľave je s pečaťou kvality Animonda Integra - tento artikel je v tento okamih výhodne za 6.29 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 45 euro. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Ochorenie obličiek či ich nedostatočnosť môžu mať rôzne príčiny, napríklad môžu byť spojené s inými ochoreniami, spôsobené dedičnosťou či zlou výživou. V takom prípade je nutné prejsť na takú stravu, ktorá bude vyhovovať špecifickým potrebám mačiek trpiacich týmito problémami. Vyvážené krmivo Animonda Integra Protect Adult Nieren takým požiadavkám úplne vyhovuje. Typickým prejavom ochorením obličiek je znížená schopnosť spracovania fosforu a koncových produktov bielkovín. Preto krmivo obsahuje zníženú dávku bielkovín a fosforu. Bielkoviny obsiahnuté v krmive sú veľmi kvalitné, nakoľko pokrývajú dennú potrebu. Krmivo neobsahuje obilniny a je tak vhodné i pre mačacích jedincov trpiacich alergiou na lepok či intoleranciou voči obilninám. Zdrojom sacharidov sú ľahko stráviteľné zemiaky. Vlastnosti krmiva Animonda Integra Protect Adult Nieren: špeciálne kompletné krmivo pre mačky trpiace ochorením obličiek či ich nedostatočnosťou diétne krmivo podporujúce detoxikáciu obličiek znížený obsah fosforu a bielkovín: nezaťažuje organizmus, pretože pri ochorení obličiek nie sú obličky schopné spracovať fosfor a nadmerné množstvo bielkovín s kvalitnými bielkovinami: pre dostatočné zásobovanie organizmu bielkovinami pri ich zníženom obsahu zemiaky ako zdroj sacharidov: ľahko stráviteľné a výživné bez obilnín: vhodné i pre jedincov trpiacich intoleranciou na lepok a obilniny bez cukru, sóje a umelých prísad

za cenu 6.29 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce