Animonda Integra Protect Adult Intestinal - 1

Animonda Integra Protect Adult Intestinal - 1,2 kg

21.49 €

Diskontný originálne od labelu Animonda Integra - tento hit môžete zohnať v neopakovateľnej akcii za 7.29 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 45 EUR. Želáme vám príjemné nakupovanie.

SKU: 4017721868778
Do obchodu

Popis

Animonda Integra

Poctivý výrobok, od kvalitnej značky Animonda Integra - tento produkt máte po jednoduchej objednávke za bombastickú cenu 7.29 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 45 EUR. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Akútna hnačka alebo zvracanie sú typickými prejavmi ochorení tráviaceho traktu, teda čriev a žalúdku, a vyskytujú sa u mačiek pomerne hojne. Za týmito príznakmi často stoja intolerancia voči určitým zložkám potravy, alergie, útok parazitov alebo tiež psychické problémy. Aby sme uľahčili tráviacemu traktu čo najviac, je nutné prejsť na ľahko stráviteľné krmivo, ktoré nezaťažuje organizmus. Animonda Integra Protect Adult Intestinal suché krmivo je určené k zmierneniu akútneho podráždenia čriev. Receptúra je založená na kvalitnom výbere bielkovín, ktoré pokryjú požadované denné množstvo proteínov, ryža a kukurica fungujú ako kvalitné bezgluténove zdroje uhľohydrátov. Vďaka celkovému zloženie je tede krmivo diétne a nezaťažuje zbytočne tráviaci systém. Obsah elektrolytu (sodíka a draslíka) je zvýšený a vyrovnáva tak straty, ku ktorým dochádza vplyvom už zmienených symptómov choroby. FOS & MOS (fruktooligosacharidy a mananoligosacharidy) napomáhajú pri dosiahnutí rovnováhy v črevnej mikroflóre a podporujú rast pozitívne pôsobiacich črevných baktérií, čím priamo ovplyvňujú funkciu tráviaceho traktu. Pôsobí tiež proti hnačkám a zabraňujú rozšíreniu infekčných chorôb tráviaceho traktu. Vďaka špeciálnemu zloženiu a obsahu použitých minerálov zamedzuje krmivo i vzniku močových a obličkových kameňov, pričom riziko ich vzniku je vyššie kvôli strate vody. Vlastnosti produktu - prehľad: Samostatné krmivo pre mačky pri akútnej hnačke a/alebo zvracaní Diétne krmivo zmierňuje podráždenie čriev Kvalitné proteíny: ľahko stráviteľné kuracie mäso k pokrytiu požadovaného množstva proteínov Uhľohydráty bez gluténu: dobre stráviteľné a ľahké Zvýšený obsah elektrolytu:vyrovnáva straty sodíka a draslíka vyvolané zmienenými symptómami Profylaxia proti tvorbe obličkových kameňov: špeciálne minerálne látky pôsobí proti vzniku obličkových a močových kameňov FOS: fruktooligosacharidy bojujú proti patologickému šíreniu negatívnych baktérií v črevách a naopak napomáhajú rozširovaniu tých pozitívnych, chráni tiež črevnú stenu MOS: mannanoligisacharidy napomáhajú v dosiahnutí rovnováhy v črevách, pôsobia protihnačkovo a tiež proti infekciám tráviaceho traktu Lososový olej: pre zdravú kožu a lesklú srsť Bez cukru, sóje a umelých prísad

za cenu 7.29 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce