Animonda Integra Protect Adult Diabetes suché krmivo - výhodné balenie 3 x 1

Animonda Integra Protect Adult Diabetes suché krmivo - výhodné balenie 3 x 1,2 kg

7.29 €

Obľúbený produkt s osvedčenou značkou Animonda Integra - tento produkt máte po jednoduchej objednávke za jedinečnú cenu 21.49 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 45 euro. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

SKU: 4017721868495
Do obchodu

Popis

Animonda Integra

Diskontný od kvalitnej značky Animonda Integra - tento tovar si môžete nechať doručiť vo výhodnej akcii za 21.49 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 45€. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Cukrovka patrí medzi najčastejšie ochorenie, na ktoré mačky trpia. Táto hormonálna zmena metabolizmu znamená, že mačka má chronicky zvýšenú hladinu krvného cukru. Následky môžu byť nedostatok energie, strata svalovej hmoty a tuku. Príčinami môže byť nadváha či genetická predispozícia. Diabetes mellitus sa prejavuje úbytkom váhy či častejším močením. V prípade ochorenia je potreba okrem liečby začať podávať i špeciálne krmivo. Animonda Integra Protect Adult Diabetes je suché krmivo, ktoré zodpovedá špecifickým nutričným potrebám mačiek trpiacich ochorením diabetes mellitus. Napomáha udržať optimálnu hladinu krvného cukru. Krmivo obsahuje viac než 45 % využiteľnej energie a podporuje udržanie svalovej hmoty. Obilniny neboli do krmiva pridané, obsah sacharidov je znížený. Olej z lososa je zdrojom cenných omega-3 kyselín a mušľa zelenoústa napomáha udržiavať kĺby v dobrej kondícii. Výsledkom podávania tohto krmiva je stabilná hladina cukru v krvi. Špeciálna kombinácia minerálnych látok eliminuje tvorbu oxalátových a struvovitých močových kameňov. Vlastnosti výrobku: kompletné krmivo pre mačky trpiace ochorením diabetes mellitus pre udržanie stabilnej hladiny cukru v krvi vysoký obsah bielkovín: viac než 45% využiteľnej energie, podporuje udržanie svalovej hmoty znížený obsah sacharidov: predchádza zvýšeniu cukru v krvi bez obilnín a lepku: pre dobrú stráviteľnosť a vysokú znášanlivosť balastné látky: pre pocit nasýtenia a pokrytie potreby živín olej z lososa: pre zdravú kožu a lesklú srsť prevencia tvorby močových kameňov: špeciálne minerálne látky eliminujú tvorbu struvovitých a oxalátových kameňov bez cukru, sóje alebo umelých prísad

za cenu 21.49 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce