Alpha Spirit Semi-Moist Complete Free Range Poultry - výhodné balenie: 2 x 9 kg

Alpha Spirit Semi-Moist Complete Free Range Poultry - výhodné balenie: 2 x 9 kg

54.99 €

V akcii je čo nám vyrába Alpha Spirit - tento produkt máte na dosah ruky extra lacno za 104.99 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 45 EUR. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Značka: 
SKU: 8436586310127
Do obchodu

Popis

Alpha Spirit

Diskontný od známeho výrobcu Alpha Spirit - tento produkt doručujeme za bombastickú cenu 104.99 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Stráviť minimálne štyridsať päť € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Vyvážená receptúra v kombinácii s vynikajúcou chuťou: to je krmivo Alpha Spirit Semi-Moist Complete Free Range Poultry. Toto vysoko kvalitné polovlhké krmivo (semi-moist) pre psov má chutnú, jemnú konzistenciu a je vynikajúco prijímané mnohými psami. Polovlhké krmivo sa pripravuje z množstva čerstvej hydiny z voľného výbehu, ako aj z čerstvých rýb a je spracovávané obzvlášť šetrne. Vďaka šetrnému spracovaniu si použité suroviny najlepšie uchovajú svoje prirodzene obsiahnuté chute a živiny. Krmivo Alpha Spirit Semi-Moist Complete Free Range Poultry neobsahuje obilniny ani lepok, takže je vhodné pre psov s alergiami či potravinovou intoleranciou. Je to krmivo bohaté na živiny a životne dôležité látky, ktoré okrem iného obsahuje aj omega-3 mastné kyseliny, glukozamín a esenciálne aminokyseliny z prírodných zdrojov. Alpha Spirit Semi-Moist Complete Free Range Poultry - stručný prehľad: Kompletné krmivo bez obilnín pre psy všetkých plemien Mäkká konzistencia: polovlhké, veľmi chutné, ľahko stráviteľné krmivo Vyrobené z čerstvej hydiny a čerstvých rýb: kuracie, morčacie, kačacie z voľného chovu a čerstvé ryby Bezlepkové a hypoalergénne: prehľadný zoznam prísad, bez obilnín, vhodný pre psov s alergiami a so sklonom k potravinovej intolerancii Prírodzený zdroj omega-3 mastných kyselín, esenciálnych aminokyselín a glukozamínu Vynikajúca chuť: vysoká akceptácia Špeciálny výrobný proces: šetrné spracovanie, bez nadmerného prívodu tepla, pomáha chrániť prírodné príchute a živiny z použitých surovín Bez genetických úprav a živočíšnej múčky Bez umelých farbív a príchutí

za cenu 104.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce