Almo Nature kapsičky 12 x 55 g - Tuniak & kura

Almo Nature kapsičky 12 x 55 g - Kuracie plátky

7.49 €

Vaše možnosti obohacujúce kvalitné značky Almo Nature Classic - tento produkt doručujeme výhodne za 7.49 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 45 euro. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

SKU: 8001154124439
Do obchodu

Popis

Almo Nature Classic

Top produkt, od kvalitného výrobcu Almo Nature Classic - tento hit môžete zaobstarať za mimoriadne nízku cenu 7.49 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 45 euro. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Almo Nature krmivo pre mačky je vyrobené iba z prírodných a kvalitných surovín. Vďaka prírodným surovinám krmivo výborne chutí a Vaša mačka si ho istotne obľúbi. Almo Nature Classic v praktickej kapsičke zaručí čerstvosť pri každom kŕmení a zároveň umožní jednoduché porciovanie. Čisto prírodné suroviny, ktoré sú určené pre potravinársku spotrebu: Čerstvo ulovené morské ryby – neobsahuje ryby z chovov Mäso z voľne chovaných zvierat – mäso neobsahuje hormóny ani antibiotiká Mäso je spracované mechanicky, uvarené a nakrájané. Pri spracovaní nie sú použité chemické látky, aby sa zamedzilo strate živín. Mäso je konzervované vo vlastnej šťave, čím sú zachované živiny a chuť. Neobsahuje žiadne prísady ani konzervačné látky. Jednoduché spracovanie dáva krmivu Almo Nature jedinečnú chuť, ktorú mačky milujú.

za cenu 7.49 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce