Almo Nature Holistic Morka & Ryža - 12 kg

Almo Nature Holistic Morka & Ryža - 12 kg

99.99 €

Diskontný značky Almo Nature Holistic - tento hit môžete získať v perfektnej akcii za 53.99 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 45 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. No a to sa jednoducho oplatí.

SKU: 8001154124569
Do obchodu

Popis

Almo Nature Holistic

Unikátny obľúbenej značky Almo Nature Holistic - tento tovar si môžete nechať dodať za perfektnú cenu 53.99 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Stráviť minimálne štyridsať päť € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Chutné a obľúbené krmivo u dospelých mačiek všetkých plemien: Almo Nature Holistic Morka Ryža má obzvlášť vysoký podiel mäsa (44 % morčacieho). Z toho obsahuje 26 % čerstvého morčacieho mäsa, ktoré je šetrne varené a prírodne konzervované. Vysoko kvalitné suché krmivo je teda obzvlášť chutné a veľmi dobre stráviteľné. Vyvážená receptúra vyhovuje nutričným potrebám mačiek. Prírodná a dobre stráviteľná zmes vysoko kvalitných prísad sa skladá z mäsa, obilnín, ryže, vitamínov a základných živín. FOS a MOS slúžia ako prírodné stabilizátory vyváženej črevnej mikroflóry. Okrem toho obsiahnutý biotín môže podporovať lesk a mäkkosť srsti a zdravú kožu. Almo Nature Holistic Morka Ryža neobsahuje umelé prísady, ako sú konzervačné látky, farbivá alebo arómy. Almo Nature Holistic Morka Ryža v krátkom prehľade: Vyvážené suché krmivo pre dospelé mačky všetkých rás Vysoký podiel mäsa: 26 % čerstvého morčacieho mäsa Šetrná metóda spracovania - mäso nieje chemicky ošetrené a ku konzervácii dochádza prírodnou cestou Skvelá chuť: veľmi dobrá akceptácia vďaka vysokému podielu mäsa a výbornej receptúre Dobrá stráviteľnosť: šetrné varenie v pare a vysoký podiel ľahko stráviteľnej ryže MOS FOS: pre udržanie správnej črevnej mikroflóry Vyvážená receptúra: s cereáliami a potrebnými vitamínmi a minerálnymi látkami Obsahuje taurín pre udržanie vitálnej funkcie očí, mozgu a nervov Bohaté na biotín pre zdravú kožu a lesklú srsť Neobsahuje umelé konzervačné látky a umelé farbivá Almo Nature mačacie granule sú jedinečné a nenahraditeľné, ako všetko, čo pochádza z prírody. Almo Nature - z pohľadu zvieraťa.

za cenu 53.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce