Almo Nature Holistic Adult Large Lamb & Rice - výhodné balenie 2 x 12 kg

Almo Nature Holistic Adult Large Lamb & Rice - výhodné balenie 2 x 12 kg

39.99 €

Trhom osvedčený produkt, od top značky Almo Nature Holistic - tento artikel je tu pre vás po zľave za 67.99 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 45€. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

SKU: 8001154122251
Do obchodu

Popis

Almo Nature Holistic

Trendy od spoločnosti Almo Nature Holistic - tento produkt predávame za vynikajúcu cenu 67.99 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 45€. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Almo Nature Holistic jahňacina a ryža je vyvážené kompletné krmivo jedinečnej chuti určené pre dospelých psov veľkých rás. Obsah živín v krmive Almo Nature Holistic jahňacina a ryža je prispôsobené prirodzeným potrebám psov, ktorých hlavnou zložkou potravy je mäso. Kvôli častej zmene krmív alebo neznášanlivosti určitých zložiek môže tráviaci systém psov reagovať citlivo. Ako následok týchto problémov sa objavuje zlé zužitkovanie potravy a problémy s tráviacim traktom. Z dôvodu špecifickej telesnej stavby majú veľkí psi ďaleko od seba stojace zuby v porovnaní s malými psami. Zo zvyškov potravy a baktérií sa môže vyvinúť zubný kameň, ktorý môže poškodiť chrup. Malé granuly, perfektne prispôsobené veľkosti chrupu psov, pomáhajú posilňovať hryzacie svalstvo a uľahčujú príjem potravy. Pre zachovanie zdravej kože a lesklej srsti sú vitamíny a minerály dôležité, pretože pôsobia i zvnútra. Prírodné účinné látky pomáhajú udržovať kožu odolnú a srsť silnú a lesklú. Na výrobu krmiva Almo Nature Holistic Adult jahňacina & ryža sú používané iba najlepšie zložky. Almo Nature zásadne neobsahuje prídavné látky ako dochucovadlá a umelé konzervačné látky. Ako konzervačné prípravky týchto granúl boli použité prírodné antioxidanty. Almo Nature Holistic Adult Large jahňacina a ryža v prehľade: Granuly pre dospelých psov veľkých rás Pre psov citlivých na krmivo Optimálna veľkosť granúl Čerstvá jahňacina Kvalitná ryža Vyvážený pomer vápnika a fosforu Prírodné antioxidanty zaisťujú trvanlivosť a stabilitu produktu Obsahuje zmes nutraceutík, ktoré majú pozitívne účinky na zdravie ◊ Lucerna, ktorá obsahuje životne dôležité minerálne látky ◊ Extrakt z hroznových jadierok podporuje celkovú kondíciu ◊ Kvety nechtíka pomáhajú udržovať zdravú kožu a lesklú srsť Almo Nature Holistic jahňacina a ryža je vhodné pre psov veľkých rás. 2 kg balenie je možné po otvorení znovu uzavrieť.

za cenu 67.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce