Almo Nature Daily Menu 6 x 85 g -  Kúsky s morkou a kačicou

Almo Nature Daily Menu 6 x 85 g - Pena s králikom

2.79 €

Len pre obmedzený počet zákazníkov je tu od top značky Almo Nature Daily Menu - tento tovar si môžete objednať výhodne za 2.79 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 45 EUR a viac! Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

SKU: 8001154125313
Do obchodu

Popis

Almo Nature Daily Menu

Produkt osvedčený zákazníkmi, od spoločnosti Almo Nature Daily Menu - tento hit nájdete v neopakovateľnej akcii za 2.79 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 45 EUR. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Almo Nature Daily Menu v lahodných mäsových a rybích variáciách servírované ako obzvlášť chutné a dobre stráviteľné kúsky alebo pena. Pre výrobu sú vyberané len vysoko kvalitné prísady, ktoré sú varené vo vývare, aby bola zachovaná prírodná chuť a cenné zložky. Týmto spôsobom sa prémiová značka s produktmi pre zvieratá vyhýba chemickým prísadám, ako sú farbiva a konzervačné látky. Toto jedlo je ucelené vďaka prídavku dôležitých vitamínov a minerálov a vyváženému nutričnému profilu. Obsiahnutý taurín je pre mačky nevyhnutný pre zachovanie dobrého zraku a srdcovej funkcie. Vyvážené krmivo, ktoré každý deň podporuje Vašu mačku a zaopatruje ju všetkým, čo potrebuje pre zdravý a aktívny život. Almo Nature Daily Menu 6 x 85 g v prehľade: Vyvážené samostatné krmivo pre mačky S vysoko kvalitnými a výživnými prísadami v prémiovej zvieracej kvalite V mnohých rozmanitých a chutných variantách vo forme peny alebo kúskov Varené vo vývare: aby boli zachované prírodné výživové látky, skvelá chuť a dobrá stráviteľnosť Vyvážená zmes živín: s cennými bielkovinami, vitamínmi a minerálnymi látkami S taurínom: podporuje srdce, nervy a zrak Prírodné: bez cukru, umelých prísad, ako sú farbiva, konzervačné látky alebo atraktanty Bez obilnín Pre každý deň: Celkové zaistenie výživových látok za výhodné ceny

za cenu 2.79 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce