Almo Nature Daily Menu 24 x 70 g - Kačica & kura

Almo Nature Daily Menu 24 x 70 g - Treska & krevety

11.99 €

Jedinečná ponuka, populárneho výrobcu Almo Nature Daily Menu - tento hit môžete zohnať v jedinečnej akcii za 11.99 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Zásielky nad 45 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

SKU: 8001154125832
Do obchodu

Popis

Almo Nature Daily Menu

Exkluzívny originálne od labelu Almo Nature Daily Menu - tento artikel čaká na vás v akcii za 11.99 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 45 EUR. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Almo Nature Daily Menu je krmivo pre mačky, ktoré obsahuje zdravé mäso a ryby a je veľmi chutné a obzvlášť výživné. V krmive Almo Nature Daily sú použité iba vybrané zložky veľmi dobrej chuti. Toto krmivo zásadne neobsahuje prídavok akýchkoľvek chemických prísad. Kvalitné vitamíny a minerálne látky v krmive Almo Natur Daily podporujú zdravie a posilňujú imunitný systém. Výživné, kvalitné zložky Čerstvo ulovené morské ryby - neobsahuje ryby z chovov Mäso z kvalitných chovov - bez použitia hormónov a antibiotík Výživné vajcia a mrkva Konzervované vo vlastnom vývare, takže živiny a chuť zostávajú zachované Bez akýchkoľvek prísad, žiadne chemické konzervanty - ani iné prídavné látky Almo Nature Daily krmivo pre mačky v praktickej kapsičke, ktoré sa veľmi dobre porciuje. Upozornenie: Almo Nature Daily je v prírodnom stavu, každý druh krmiva Almo Nature Daily Menu (tuniak, kura apod.) má z tohto dôvodu vlastný obsah vitamínov a minerálnych látok (napr. vápnika, fosforu). Almo Nature odporúča preto výživu, ktorá je založená na striedaní rôznych zložiek krmiva (červené mäso, hydinové mäso, ryby, granuly, krmivo v konzerve): rozmanitosť krmiva zaisťuje vďaka rôznemu obsahu živín vyváženú výživu Vašej mačky. Mix I (3 druhy) obsahuje: 8 x 70 g kura losos 8 x 70 g kura hovädzie 8 x 70 g tuniak losos Mix II (2 druhy) obsahuje: 12 x 70 g kura losos 12 x 70 g kuracie hovädzie Mix III (2 druhy) obsahuje: 12 x 70 g kura losos 12 x 70 g tuniak losos

za cenu 11.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce