Almo Nature Daily Menu 24 x 70 g - Kačica & kura

Almo Nature Daily Menu 24 x 70 g - Kura & hovädzie

11.99 €

Spokojnosť prinášajúci od obľúbeného výrobcu Almo Nature Daily Menu - tento produkt kúpite za skvelú cenu 11.99 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 45 € a poštovné máte ZADARMO. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

SKU: 8001154121964
Do obchodu

Popis

Almo Nature Daily Menu

Vynikajúci od producenta Almo Nature Daily Menu - tento produkt máte za pár kliknutí s unikátnou zľavou za 11.99 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 45€. Neplaťte inde viac než musíte.

Almo Nature Daily Menu je krmivo pre mačky, ktoré obsahuje zdravé mäso a ryby a je veľmi chutné a obzvlášť výživné. V krmive Almo Nature Daily sú použité iba vybrané zložky veľmi dobrej chuti. Toto krmivo zásadne neobsahuje prídavok akýchkoľvek chemických prísad. Kvalitné vitamíny a minerálne látky v krmive Almo Natur Daily podporujú zdravie a posilňujú imunitný systém. Výživné, kvalitné zložky Čerstvo ulovené morské ryby - neobsahuje ryby z chovov Mäso z kvalitných chovov - bez použitia hormónov a antibiotík Výživné vajcia a mrkva Konzervované vo vlastnom vývare, takže živiny a chuť zostávajú zachované Bez akýchkoľvek prísad, žiadne chemické konzervanty - ani iné prídavné látky Almo Nature Daily krmivo pre mačky v praktickej kapsičke, ktoré sa veľmi dobre porciuje. Upozornenie: Almo Nature Daily je v prírodnom stavu, každý druh krmiva Almo Nature Daily Menu (tuniak, kura apod.) má z tohto dôvodu vlastný obsah vitamínov a minerálnych látok (napr. vápnika, fosforu). Almo Nature odporúča preto výživu, ktorá je založená na striedaní rôznych zložiek krmiva (červené mäso, hydinové mäso, ryby, granuly, krmivo v konzerve): rozmanitosť krmiva zaisťuje vďaka rôznemu obsahu živín vyváženú výživu Vašej mačky. Mix I (3 druhy) obsahuje: 8 x 70 g kura losos 8 x 70 g kura hovädzie 8 x 70 g tuniak losos Mix II (2 druhy) obsahuje: 12 x 70 g kura losos 12 x 70 g kuracie hovädzie Mix III (2 druhy) obsahuje: 12 x 70 g kura losos 12 x 70 g tuniak losos

za cenu 11.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce