Almo Nature Daily Menu 12 x 400 g - Králik

Almo Nature Daily Menu 12 x 400 g - Teľacie

9.99 €

Nie je prečo váhať, čo odoberáme od výrobcu Almo Nature Daily Menu - tento produkt objednáte pri likvidácii skladu za neprekonateľných 9.99 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Zásielky nad 45 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Vy tak neplatíte nič naviac!

SKU: 8001154125078
Do obchodu

Popis

Almo Nature Daily Menu

V akcii je práve teraz s osvedčenou značkou Almo Nature Daily Menu - tento hit zoženiete za takmer veľkoobchodnú cenu 9.99 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad štyridsať päť eur. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Almo Nature Daily Menu je obzvlášť vynikajúce mokré krmivo pre všetky mačky. Všetky suroviny sú tej najvyššej kvality a úplne prírodné, neobsahuje žiadne umelé konzervačné látky, ani dochucovadlá ani farbivá. Preto je toto krmivo veľmi ľahko stráviteľné a vhodné pre mačky citlivé na výživu. Vysoký podiel živočíšnych bielkovín zaisťuje najlepšiu chuť a vysokú akceptáciu. Prídavok dôležitých minerálov a vitamínov toto jedlo uceľuje a dodáva mu vyvážený nutričný profil. Obsiahnutý taurín je pre mačky nevyhnutný, ale v tele neprodukuje dostatočné množstvo a musí ho získavať z potravy. Taurín je dôležitý pre silný zrak, rovnako tak pre funkciu srdca. Pomáha tiež podporovať a udržiavať lesklú a hodvábnu srsť a zdravú pokožku. Ďalšie dôležité vitamíny uceľuje toto krmivo a zaopatruje mačku všetkým, čo potrebuje pre zdravý a aktívny život. Almo Nature Daily Menu presvedčí: Delikátne mokré krmivo pre všetky mačky Ideálne tiež pre mačky citlivé na výživu Vysoko kvalitný živočíšny proteín: naozaj chutné a dobre stráviteľné Vyvážený nutričný profil: s esenciálnymi vitamínmi a minerálmi S taurínom: pre silný zrak a zdravé srdce, podporuje zdravú kožu a lesklú srsť Prírodné a kompletné Bez umelých konzervantov Bez dochucovadiel a farbív

za cenu 9.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce