Almo Nature Classic 6 x 280 g - Tuniak & kura

Almo Nature Classic 6 x 280 g - Tuniak & kura

13.99 €

Exkluzívny s pečaťou kvality Almo Nature Classic - tento produkt predávame pri likvidácii skladu za neprekonateľných 13.99 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 45€. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

SKU: 8001154123791
Do obchodu

Popis

Almo Nature Classic

Nie je prečo váhať, od Almo Nature Classic - tento artikel sa na vás teší za výhodnú cenu 13.99 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad štyridsať päť eur. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Krmivo Almo Nature je vyrobené len z prírodných a kvalitných surovín a ponúka Vašej mačke pestrosť, ktorú si určite obľúbi. Prírodná chuť a obsiahnuté stopové prvky v vysoko kvalitnom mäse, hydine alebo rybách zachováva šetrná metóda spracovanie a prírodné konzervácie. Ľahká receptúra sa postará o správnu látkovú výmenu a Vaša mačka neprijíma žiadne zbytočné kalórie. Všetky druhy Almo Nature HFC sú bez lepku. Vďaka tomu je toto mokré krmivo vhodné aj pre mačky s citlivým trávením. Obsahuje až 59 % rýb alebo mäsa, a preto je veľmi dobre znášané a prijímané. Jedná sa o kompletné, prírodné a lahodné krmivo bez umelých prísad, ako sú arómy, farbiva alebo konzervačné látky. Almo Nature HFC 6 x 280 g v prehľade: Až 55% podiel mäsa Prírodné zložky, ktoré sú vhodné pre potravinársku spotrebu: Doplnkové krmivo pre mačky každého veku V mnohých chuťových variantách Obsahuje čerstvé, vysoko kvalitné prísady: 38 % - 59 % čerstvých rýb alebo mäsa, šunky a zeleniny, primárne určené pre spotrebu ľudí Prírodné: konzervované vo vlastnej šťave, čím sú zachované živiny a chuť Vysoký výživový profil: šetrné spracovanie prísad, vďaka nemu sú zachované cenné proteíny a prírodné stopové prvky Neobsahuje lepok: vhodné aj pre mačky s citlivým trávením Ľahká a lahodná receptúra: neobsahuje žiadne zbytočné kalórie Bez umelých prísad Upozornenie: Krmivo Almo Nature je kompletne prírodné, preto má každý druh krmiva (tuniak, kura, losos atď.) iný obsah vitamínov, minerálov (napr. vápnik, fosfor) a taurínu. Aby Vaša mačka dostávala vyvážený obsah vitamínov a minerálnych látok v potrave, odporúča Almo Nature striedať jednotlivé druhy krmiva (červené mäso, hydina, ryba, granule a konzerva), pretože obsah živín sa vďaka čisto prírodnému spracovaniu v rôznych krmivách líši. Almo Nature je doplnkové krmivo.

za cenu 13.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce