Almo Nature Classic 6 x 140 g - Pacifický tuniak

8.79 €

V akcii je so známou značkou Almo Nature Classic - tento hit zaobstaráte s unikátnou zľavou za 8.79 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Stráviť minimálne štyridsať päť € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Zaraďte sa k spokojným klientom.

SKU: 8001154009118
Do obchodu

Popis

Almo Nature Classic

Perfektný od popredného výrobcu Almo Nature Classic - tento hit ľahko nájdete po zlacnenie za 8.79 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Naplníte Ak košík tovarom nad štyridsať päť euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Almo Nature krmivo pre mačky je vyrobené iba z prírodných a kvalitných surovín. Vďaka prírodným surovinám krmivo výborne chutí a Vaša mačka si ho istotne obľúbi. až 55% obsah mäsa prírodné prísady, ktoré sú vhodné na ľudskú spotrebu: čerstvé ryby z mora - žiadne ryby z chovov čisté mäso z voľných chovov - bez hormónov a antiobiotík starostlivo mechanicky spracované suroviny, mäso je varené a krájané, bez použitia chémie, zabraňuje strate živín krmivo je konzervované vo vlastnom vývare, a tým sú v krmive zachované živiny a chuť bez akýchkoľvek prísad, konzervačných látok a iných prídavných látok, obľúbené u mačiek vďaka jednoduchosti a autentickosti Upozornenie: Krmivo Almo Nature je kompletne prírodné, preto má každý druh krmiva Almo Nature (tuniak, kura, losos atď.) iný obsah vitamínov, minerálov (napr. vápnik, fosfor) a taurínu. Aby Vaša mačka dostávala vyvážený obsah vitamínov a minerálnych látok v potrave, odporúča Almo Nature striedať jednotlivé druhy krmiva (červené mäso, hydina, ryba, granuly a konzerva), pretože obsah živín sa vďaka čisto prírodnému spracovaniu v rôznych krmivách líši. Almo Nature je doplnkové krmivo.

za cenu 8.79 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce