Almo Nature Classic 24 x 95 g - Kuracie plátky

Almo Nature Classic 24 x 95 g - Kuracie plátky

22.99 €

No a toto chcete: kvalitné značky Almo Nature Classic - tento tovar si môžete zaobstarať v perfektnej akcii za 22.99 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 45 EUR. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

SKU: 8001154120769
Do obchodu

Popis

Almo Nature Classic

Toto si zamilujete: čo odoberáme od výrobcu Almo Nature Classic - tento tovar si môžete nechať poslať s úžasnou cenovkou 22.99 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 45 EUR. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Almo Nature Classic- živočíšne zložky pochádzajú výhradne zo zložiek 100% potravinovej akosti*. Almo Nature Classic-kompletné krmivo pre dospelé psy je prirodzene bohaté na vzácne bielkoviny a živiny. Almo Nature Classic- istota prírodného krmiva pre Vášho psa! Konzervy pre psov Almo Nature Classsic neobsahujú žiadne prídavné látky (napr. minerály a vitamíny), lebo všetky potrebné zložky už v krmive sú - práve vďaka prírodnému pôvodu všetkých zložiek. Almo Nature Classic neobsahuje žiadne konzervanty, atraktanty ani farbivá. Všetky zložky- živiny i chute - sú v krmive zachované vďaka vareniu vo vývare. Hlavné prednosti Almo Nature Classic: živočíšne zložky v 100% potravinárskej kvalite prirodzene bohaté na vzácne bielkoviny a živiny veľmi chutné vďaka vareniu vo vývare ľahko stráviteľné bez prídavných látok PRÍRODNÉ! Neobsahuje konzervanty, atraktanty ani umelé farbivá doplňkové krmivo * Podľa deklarácie EU: z prísad, ktoré sú určené a vhodné pre ľudskú spotrebu. Nie sú tak však využité z komerčných dôvodov.

za cenu 22.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce