Almo Nature BioOrganic Maintenance 12 x 100 g - Bio teľacie & bio zelenina

Almo Nature BioOrganic Maintenance 12 x 100 g - Bio teľacie & bio zelenina

9.19 €

Prvotriedný od Almo Nature Daily Menu - tento hit môžete získať extra lacno za 9.19 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 45€. Urobte si radosť.

SKU: 8001154120578
Do obchodu

Popis

Almo Nature Daily Menu

Toto si zamilujete: od Almo Nature Daily Menu - tento tovar si môžete nechať dodať s unikátnou zľavou za 9.19 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 45 EUR. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Almo Nature BioOrganic Maintenance (predtým: Almo Nature Daily Menu Bio Pâté) doplnkové krmivo vyrobené zo zložiek, ktoré pochádzajú výhradne z certifikovaného ekologického poľnohospodárstva. Je teda garantované, že vybrané ingrediencie neobsahujú žiadne chemické rezíduá, pesticídy a neboli geneticky modifikované. Vďaka tomu máte istotu, že Váš psík dostane naprosto prírodnú paštétu. Pri výrobe bolo tiež upustené od pridaných umelých prísad, ako sú farbivá, stimulátory a zvýrazňovače chuti. To umožňuje Vášmu štvornohému priateľovi vychutnať si plnú a prirodzenú chuť vybraných ingrediencií. Vyvážená receptúra obsahuje cenné vitamíny a minerálne látky. Tie sa postarajú o dôležité výživové látky, ktoré podporujú zdravie Vášho psa. Zloženie je jasné a transparentné, takže si môžete byť vždy istí, čo Váš psík dostane! Almo Nature BioOrganic Maintenance 12 x 100 g v prehľade: doplnok stravy pre dospelých psov BioOrganic: z certifikovaného ekologického poľnohospodárstva z prémiových bio prísad (mäso, cereálie, zelenina) bez pesticídov a chemických rezíduí bez genetickej modifikácie prísad vyvážená receptúra: s vitamínmi a minerálmi bez umelých konzervantov, zvýrazňovačov chuti, atraktantov, farbív a farbív chutné a dobre prijímané ÖKO - certifikovaná pečať: DE-BY-006

za cenu 9.19 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce