Akváriové skalky - 80 cm súprava: 5 prírodných kameňov

Akváriové skalky - 100 cm súprava: 6 prírodných kameňov, cca 6 kg

28.99 €

Trhom osvedčený produkt, originálne od labelu AquaDeco - tento artikel čaká na vás s úžasnou cenovkou 30.99 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 45€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Značka: 
SKU: 4054651512692
Do obchodu

Popis

AquaDeco

Hit z katalógu: od populárneho výrobcu AquaDeco - tento produkt obchodujeme takmer zadarmo za 30.99 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 45 euro. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Akváriové skalky zaujmú veľmi odlišne štruktúrovaným povrchom, ktorý svojimi prasklinami a otvormi pripomína sopečnú horninu. Cca 1 mm celého povrchu je odstránený, tým sú zaoblené prirodzené rohy a hrany kameňa. Tak vzniknú nielen typicky mäkké, oblé formy, ale aj bezpečné útočiská pre Vaše rybky, ktoré sa rady vyvaľujú vo veľkých dutinách a otvoroch. Kamene sú vďaka zvýšenému obsahu vápnika a ich štruktúre obzvlášť vhodné pre akvária s cichlidami z afrických jazier. Akváriové skalky majú veľmi nízku hmotnosť a vďaka ich štýlovej šedej farbe vytvoria krásne kontrasty k sýto zelenej farbe vodných rastlín. Na zoohite dostanete akvarijné skalky v praktických súpravách vhodných pre všetky bežné veľkosti akvárií. Jedinečné a individuálne tvary jednotlivých kameňov umožňujú veľa možností dekorácie - nechajte sa inšpirovať peknými tvarmi týchto výnimočných prírodných kameňov. Bez ohľadu na to, pre akú dekoráciu sa rozhodnete, tu sa fantázii medze nekladú. Tieto súpravy poskytnú vždy vhodnú kombináciu prispôsobenú veľkosti Vášho akvária. Tieto súpravy obsahujú výber rôzne veľkých kameňov, ktorý je prispôsobený veľkosti Vášho akvária. Upozornenie: Pretože sa jedná o prírodný produkt, je každý kameň jedinečný a môže sa mierne odlišovať veľkosťou, tvarom či farbou od uvedených obrázkov. Tento kameň obsahuje veľa vápnika, ktorý sa uvoľňuje do vody, preto je obzvlášť vhodný pre akvária s cichlidami, vodnými rastlinami a živočíchmi, ktorí preferujú tvrdú vodu a akvária so slanou vodou. V závislosti od druhu živočíchov a rastlín v akváriu môže byť potrebné pridanie mäkkej vody (napr. osmózy). Vaše výhody v prehľade: neobvykle rozpukané, autenticky pôsobiace kamene pekne štruktúrované kamene, ponúkajúce veľa možností dekorácie ideálne pre prírodnú dekoráciu akvária v Amano štýle použitím malých, stredne veľkých a veľkých kameňov môžete vytvoriť odlišné skalné útvary k dispozícii v praktických súpravách (80cm, 100cm, 120cm) - presne prispôsobené veľkosti Vášho akvária! Vlastnosti: 80 cm súprava 100 cm súprava 120 cm súprava Veľkosť akvária v litroch (cca): 72 - 128 litrov 160 - 250 litrov 192 - 400 litrov Obsiahnuté kamene: 2xL | 3xM 1xXL | 2xL | 3xM 1xXXL | 1xXL | 2xL | 3xM Počet kameňov: 5 6 7 Hmotnosť v kg/súprava: cca 3,0 kg cca 6,0 kg cca 11,0 kg Veľkosti kameňov: XXL: cca 35 cm, XL: cca 25 cm, L: cca 16 cm, M: cca 12 cm, S: cca 6 cm Vlastnosti vody: Púšťajú vápnik; ideálne pre ostrieže a morské akvária Upozornenie: Tento výrobok je dodávaný priamo od výrobcu, preto je možné, že sa dodacia lehota predĺži. Produkt dostanete väčšinou 3 - 4 dni po objednaní. Zodpovedajúca faktúra bude zaslaná e-mailom vo formáte PDF.

za cenu 30.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce