Advance Veterinary Diets Hypoallergenic - 10 kg

Advance Veterinary Diets Hypoallergenic - 10 kg

115.99 €

Najpredávanejšie od populárneho výrobcu Affinity Advance Veterinary Diets - tento artikel nakupujte vo výhodnej akcii za 59.49 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 45€. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

SKU: 8410650152370
Do obchodu

Popis

Affinity Advance Veterinary Diets

Zákazníkmi odporúčaný tovar, od známeho výrobcu Affinity Advance Veterinary Diets - tento artikel je v túto chvíľu vo výhodnej akcii za 59.49 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 45 EUR a viac! Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Advance Veterinary Diets Hypoallergenic je diétne kompletné krmivo pre psy trpiace alergickou dermatitídou alebo gastritídou a intoleranciami na určité suroviny a živiny. Použité boli len vybrané zdroje bielkovín a sacharidov, vďaka čomu je krmivo veľmi dobre stráviteľné. Krmivo Advance Veterinary Diets Hypoallergenic podporuje liečbu následných ochorení ako je lymfangiektázia alebo zápalové ochorenie čriev. Ako zdroj bielkovín bola použitá hydrolyzovaná a čistená sójová bielkovina. Nemá antigénny potenciál a nevyvoláva preto alergické reakcie. Výborná stráviteľnosť je v prípade enteropatií a gastro-intestinálnych poruch veľmi zásadná. Advance Veterinary Diets Hypo Allergenic v krátkom prehľade: Diétne kompletné krmivo pre dospelé psy Pri alergickej dermatitíde a gastritíde zapríčinené stravou a pri potravinových intoleranciách. Podporuje liečbu následných ochorení ako je lymfangiektázia alebo zápalové ochorenie čriev. Hypoalergénne zdroje bielkovín: hydrolyzovaná a čistená sójová bielkovina, nízka molekulárna hmotnosť menej ako 18.000 daltonov nemá antigénny potenciál a nevyvoláva teda alergické reakcie. Len jeden ľahko stráviteľný zdroj sacharidov: kukuričný škrob neobsahuje bielkovinové zvyšky, je dobre stráviteľný a bráni alergickým reakciám na obilné bielkoviny, pre optimálnu stráviteľnosť. Trygliceridy so stredne dlhým reťazcom: vysoko stráviteľné a ľahko využiteľné zdroje energie, dodávajú 23% celkového obsahu tuku. Vysoká stráviteľnosť: pri enteropatiách a gastrointestinálnych poruchách veľmi zásadné. Bioflavonoidy: prírodné antioxidanty, zosilňujú anti-oxidačné účinky vitamínov E a C, minimalizujú anti-oxidačné poškodenie buniek. Indikácie: Výlučná diéta (v prípade určenia alergénu) Alergická dermatitída zapríčinená stravou Exokrinná pankreatická insuficiencia Zápalové ochorenie čriev Alergická gastritída zapríčinená stravou Enteropatia so stratou bielkovín (syndróm straty bielkovín) Lymfangiektázia Malabsorpcia Hyperlipidémia Kontraindikácie: Výrobca žiadne neuvádza.  

za cenu 59.49 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce