Advance Veterinary Diets Diabetes Colitis - 12 kg

Advance Veterinary Diets Diabetes Colitis - 12 kg

99.99 €

Exkluzívny od firmy Affinity Advance Veterinary Diets - tento hit zoženiete v hustej akciu za 51.49 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 45€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Želáme vám príjemné nakupovanie.

SKU: 8410650168098
Do obchodu

Popis

Affinity Advance Veterinary Diets

Urobte si radosť: od popredného výrobcu Affinity Advance Veterinary Diets - tento tovar si môžete nechať dodať po zlacnenie za 51.49 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Pri objednávke nad 45 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Advance Veterinary Diets Diabetes Colitis je vyvážené, diétne kompletné krmivo, ktoré bolo vyvinuté špeciálne pre výživové potreby psov trpiacich cukrovkou, kolitídou alebo poruchami trávenia, ktoré vychádzajú primárne z konečníka. V krmive sú obsiahnuté iba sacharidy s nízkou hladinou rýchlo sa uvoľňujúcej glukózy. Pri výbere surovín bol kladený dôraz na dobrú stráviteľnosť a nízky obsah tuku. To môže pomôcť psom, ktorí majú sklon k nadváhe. Vysoká kvalita surovín prispieva k vysokej znášanlivosti a lahodnej chuti krmiva. Kombinácia bioflavonoidov a vitamínu E má synergický antioxidačný účinok a podporuje neutralizáciu voľných radikálov a minimalizuje oxidačné poškodenie buniek. Advance Veterinary Diets Diabetes Colitis v krátkom prehľade: Diétne kompletné krmivo pre dospelých psov Ideálne pre liečbu cukrovky, kolitídy alebo poruch trávenia, ktoré primárne vychádzajú z konečníka. Vysoký obsah komplexných sacharidov: uvoľňovanie glukózy po príjme potravy je spomalené. Vysoký obsah rozpustnej a nerozpustnej vlákniny (repná kaša): bohaté na mastné kyseliny ako zdroj energie, ktorý podporuje zdravie čriev, aktivuje a stabilizuje črevnú mikroflóru a reguluje tak trávenie. Znížený obsah tuku a energie: pre optimálnu kondíciu a prevenciu nadváhy. Bioflavonoidy: prírodné antioxidanty, majú vplyv na antioxidačné účinky vitamínov E a C a môžu minimalizovať oxidačné poškodenie buniek. Indikácie: Cukrovka Obstipácia (zápcha) Kolitída Hnačka Sklony k obezite Recidivujúca struvitová urolitiáza Kontraindikácie: Zdravotné problémy súvisiace s katabolickými stavmi  

za cenu 51.49 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce