Advance Veterinary Diets Articular Care Light - Výhodné balenie 2 x 12 kg

Advance Veterinary Diets Articular Care Light - Výhodné balenie 2 x 12 kg

51.49 €

Hit z katalógu: od známeho výrobcu Affinity Advance Veterinary Diets - tento artikel je v tento okamih za perfektnú cenu 99.99 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 45 € a poštovné máte ZADARMO. Neplaťte inde viac než musíte.

SKU: 8410650206448
Do obchodu

Popis

Affinity Advance Veterinary Diets

Spokojnosť prinášajúci originálne od labelu Affinity Advance Veterinary Diets - tento artikel je tu pre vás pri likvidácii skladu za neprekonateľných 99.99 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 45 € a poštovné máte ZADARMO. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Veterinármi odporúčané s klinicky overenou účinnosťou: Krmivo Advance Veterinary Diets Articular Care Light obsahuje cenné suroviny pôsobiace preventívne proti artritíde, zápalovým kĺbovým ochoreniam, opotrebeniu kĺbov a zmršťovaniu kostí. Toto nízkotučné krmivo so zníženým obsahom kalórií napomáha Vášmu psovi pri redukcii hmotnosti. Vysoký podiel bielkovín naviac podporuje zachovanie robustnej svalovej hmoty. Namáhané kĺby tak budú vďaka štíhlej línii psa menej zaťažované a bude sa podporovať ich stabilita vďaka silnej stavbe tela. Obsiahnutá kyselina hyaluronová znižuje zápalovosť kĺbovej sliznice a podporuje jej premazávanie Vitamín K2 prispieva k mineralizácii kostí, predchádza osteoporóze a znižuje riziko zlomenín. Omega-3 mastné kyseliny, glukosamín a chondroitín podporujú zdravie kĺbov a chrupaviek. Táto klinicky overená kombinácia životne dôležitých látok preukázateľne zlepšuje celkovú kondíciu a pohyblivosť zvieraťa. Krmivo Advance Veterinary Diets Articular Care Light je vhodné podávať tiež pri už existujúcich kĺbových problémoch alebo po operácii ako prevencia osteoporózy a artrózy v pribúdajúcom veku či v prípade nadváhy. Advance Veterinary Diets Articular Care Light v krátkom prehľade: Kompletné krmivo s liečivými účinkami pre psov Zdravé kĺby: ideálna kombinácia živín, ktorá pomáha psom trpiacim kĺbovými problémami zlepšiť pohyblivosť Nízkotučné, so zníženým obsahom kalórií: podporuje redukciu hmotnosti, pre úľavu kĺbov S cennými bielkovinami: pre výstavbu a zachovanie svalovej hmoty Obsahuje kyselinu hyalurónovu: podporuje mazivosť kĺbov a pôsobí preventívne proti zápalom kĺbovej sliznice S glukosamínom a chondroitínom: prispievajú k zdraviu kĺbov a chrupaviek, bráni odvápneniu a opotrebeniu EPA & DHA: nenasýtené omega-3 mastné kyseliny z rybieho oleja majú protizápalové účinky Vitamín K2 (MK-7): podporuje zachovanie stavu kostí, pôsobí preventívne proti osteoporóze a zlomeninám kostí Ľahké a ľahko stráviteľné: lahodná receptúra s ľahkým kuracím mäsom a veľkým množstvom vlákniny Klinicky overená účinnosť: veterinármi odporúčané krmivo, môže byť podávané preventívne alebo ako podpora pri už existujúcich problémoch s kĺbmi, artritíde alebo po operácii Komplex životne dôležitých látok: vyvážená formula s veľkým množstvom vitamínov, minerálov a stopových prvkov pre maximálnu pohodu, dobrú kondíciu a silnú obranyschopnosť

za cenu 99.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce