96 x 85 / 100 g Whiskas kapsičky za skvelú cenu! - Junior mäsový výber v omáčke (100 g)

26.99 €

V zľave je čo odoberáme od výrobcu Whiskas - tento artikel čaká na vás za vynikajúcu cenu 26.99 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 45€. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Značka: 
SKU: 4008429074097
Do obchodu

Popis

Whiskas

Akostný populárneho výrobcu Whiskas - tento hit zoženiete s VIP zľavou pre každého za 26.99 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Stráviť minimálne štyridsať päť € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Whiskas krmivo v kapsičke je šetrne pripravované v pare, a tak si udržuje prirodzenú arómu a prírodné vitamíny a minerály. Chutné kúsky mäsa v omáčke alebo v želé si vďaka šetrnej príprave zachovávajú plnú chuť. Vaša mačka bude Whiskas milovať! Doprajte Vašej mačke viac pôžitku: Viac chuti! Vďaka šetrnej príprave a jedinečnej receptúre krmív Whiskas zostáva zachovaná pôvodná aróma. Vaša mačka tak má lepší zážitok z každého kŕmenia. Čerstvejšie! Čerstvo otvorená kapsička prináša množstvo chuti a naozajstný pôžitok Vašej mačke. Viac rozmanitosti! Whiskas kapsičky existujú vo veľkom počte variant s rôznym mäsom, takže Vaša mačka môže raňajkovať, obedovať a večerať niečo iné každý deň. Praktické pre Vás: Každá porcia Whiskas v kapsičke má odpovedajúcu veľkosť, takže nemusíte v chladničke schovávať zbytky a Vaša mačka dostáva vždy čerstvé krmivo. Jednoduché a čisté použitie - stačí otvoriť a dať do mačacej misky. Whiskas kapsičky sú praktické z hľadiska uchovávania. Více informací o jednotlivých variantách naleznete na následujícím odkaze: Whiskas Adult kapsičky Prosím, pamätajte, táto akcia platí len pre produkt č. 610237.

za cenu 26.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce