96 x 85 / 100 g Whiskas kapsičky za skvelú cenu! - 11+ Hydinový výber v želé (100 g)

27.99 €

Spokojnosť prinášajúci čo nám vyrába Whiskas - tento produkt kúpite za takmer veľkoobchodnú cenu 27.99 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 45 EUR alebo viac. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Značka: 
SKU: 4008429113734
Do obchodu

Popis

Whiskas

Top produkt, od spoločnosti Whiskas - tento hit môžete zohnať takmer zadarmo za 27.99 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 45€. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Whiskas krmivo v kapsičke je šetrne pripravované v pare, a tak si udržuje prirodzenú arómu a prírodné vitamíny a minerály. Chutné kúsky mäsa v omáčke alebo v želé si vďaka šetrnej príprave zachovávajú plnú chuť. Vaša mačka bude Whiskas milovať! Doprajte Vašej mačke viac pôžitku: Viac chuti! Vďaka šetrnej príprave a jedinečnej receptúre krmív Whiskas zostáva zachovaná pôvodná aróma. Vaša mačka tak má lepší zážitok z každého kŕmenia. Čerstvejšie! Čerstvo otvorená kapsička prináša množstvo chuti a naozajstný pôžitok Vašej mačke. Viac rozmanitosti! Whiskas kapsičky existujú vo veľkom počte variant s rôznym mäsom, takže Vaša mačka môže raňajkovať, obedovať a večerať niečo iné každý deň. Praktické pre Vás: Každá porcia Whiskas v kapsičke má odpovedajúcu veľkosť, takže nemusíte v chladničke schovávať zbytky a Vaša mačka dostáva vždy čerstvé krmivo. Jednoduché a čisté použitie - stačí otvoriť a dať do mačacej misky. Whiskas kapsičky sú praktické z hľadiska uchovávania. Více informací o jednotlivých variantách naleznete na následujícím odkaze: Whiskas Adult kapsičky Prosím, pamätajte, táto akcia platí len pre produkt č. 610237.

za cenu 27.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce