9 + 3 zdarma! 12 x 85 g Hill's Science Plan kapsičky - Adult moriak

9 + 3 zdarma! 12 x 85 g Hill's Science Plan kapsičky - Adult moriak

9.09 €

Spokojnosť prinášajúci od kvalitnej značky Hill's Science Plan - tento artikel je v túto chvíľu v časovej obmedzenej zľave za 9.09 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 45 EUR a viac! Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Kategorie: , , , ,
SKU: 052742210704
Do obchodu

Popis

Hill's Science Plan

Unikátny so známou značkou Hill's Science Plan - tento hit získate s unikátnou zľavou za 9.09 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 45 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Krmivo pre mačky Hill's je veľmi dobre stráviteľné, pretože obsahuje iba prísady najvyššej kvality, ktoré dodávajú veľké množstvo energie. Jemné kúsky mäsa v lahodnej omáčke od Hill's představujú zdravé a chutné krmivo pre mačky v kapsičkách alebo konzervách. Nádherne jemné kúsky a to v mnohých rôznych variantoch, ponúka krmivo pre mačky Hill's Science Plan v praktických kapsičkách. Vyvážené krmivo so šťavnatým mäsom v lahodnej omáčke dodáva organizmu mačky optimálnu kombináciu vitamínov a minerálnych látok pre dlhý a zdravý život. Nízky obsah soli prispieva ku zdraviu močových ciest. Morské ryby, kura, hovädzie alebo moriak: V každej kapsičke sa ukrýva porcia plná vône a chuti, aby mačke chutila, ako keby bola čerstvo pripravená. Hill's Science Plan Adult v krátkom prehľade: Kompletné krmivo pre dospelé mačky Hill's Science Plan Immune Support Formula (ISF): jedinečná kombinácia antioxidantov a vitamínov pre zdravý imunitný systém Vysoký obsah vitamínu E a C: posilňuje prirodzenú obranyschopnosť Zvýšená koncentrácia energie: splňuje energetickú potrebu mačky bez podávania veľkých porcií, detoxikácia metabolizmu Neuveriteľne lahodné: pre optimálnu znášanlivosť, rôzne varianty pre pestrý jedálniček Nízky obsah soli a vyvážený podiel minerálnych látok: pre zdravé močové cesty V kapsičke: pre dlhodobú čerstvosť Kapsičky Hill's Science Plan Kitten majú jedinečnú receptúru: Hill's Science Plan Immune Support Formula (ISF): jedinečná kombinácia antioxidantov a vitamínov pre posilnenie imunitného systému Vysoký obsah vitamínov E a C: chráni bunky pred poškodením a pred predčasným starnutím organizmu, pre zdravý a dlhý mačací život Zvýšená koncentrácia energie: spĺňa energetickú potrebu mačky bez podávania veľkých porcií, detoxikácia metabolizmu Neuveriteľne chutné: vďaka lahodnej chuti sa krmivo vyznačuje vysokou znášanlivosťou, rôzne varianty obohatia jedálny lístok mačky Prírodná omega-3 mastná kyselina DHA v krmive Hill´s Science Plan Kitten: dôležitá živina z materského mlieka, ktorá zaisťuje, že sa mačiatka lepšie učia a vyvíjajú, podporuje optimálny vývoj sietnice pre ostrý zrak Nízky obsah soli a vyvážený obsah minerálnych látok: znižuje riziko poškodenia obličiek a podporuje zdravie močového traktu Využite našu skvelú ponuku! Iba po obmedzenú dobu: teraz pri kúpe 9 kapsičiek Hills získate k tomu ďalšie 3 kapsičky zdarma! 12 kapsičiek za cenu 9! Nezabudnite prosím, že sa uvedená ponuka vzťahuje iba na produkt č. 828501.

za cenu 9.09 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce